Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 19 éves gyerekem drogozik....

A 19 éves gyerekem drogozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Motiválatlan,abbahagyta az iskolát, sokat alszik. Ha mondom neki nem érdekli, nem fél a következményektől. tagadja,de találtam nála papírt, elolvastam a facebook üzeneteit(ezt ő nem tudja) sajnos ebből azt tudtam, meg hogy valószínű régóta csinálja, árulhatja is.

utána olvastam az interneten és sokan olyan jó dolognak tartják a füvezést. Hát én nem ezt látom a lányomon, viszont neki esze ágában sincs lemondani róla. Ő is úgy gondolja, h ez szuper dolog. Ezt is lehet mindenhol hallani.


2014. jún. 17. 19:12
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Szia! En csak sajat tapasztalatot tudok mondani. 12 eves korom ota drogoztam 20 eves koromig. Eloszor csak fu, majd extasy , speed es vegul kokain. Ha en visszagondolok mit miert csinaltam , csak arra tudok gondolni hogy a sajat boldogtalansagom miatt

. A szuleim valtak apu ongyilkos lett stb... A drogba menekultem. Meg kellene talalnod az okat annak miert csinalja. Ha gondolod irj privit. Ketszer voltam elvonon nem segitett, amikor letettem az sajat dontes volt, mert majdnem meghaltam tuladagolasba. Ma mar ujraerettsegiztem, katolikis foiskolara jarok es csaladsegitoben illetve drog elvonon vagyok gyakorlaton. 23/L

2014. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
48%

Még jó, hogy azt meg nem magyarázod, hogy a drogozás normális... Sajnálatos, hogy hova jutottunk és a drogozás NEM helyénvaló.

Bár, lehet, hogy ez csak az én véleményem (aki akarja vinni valamire, és a jövőjére koncentrál).

2014. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
45%
Bezzeg a cigizés és a piálás az normális az emberek szemében..pedig a fűnél mindkettő károsabb, és azok is drognak számítanak :D Én sem élek szent életet és hidd el, mégis sokmindenre viszem az életben és a jövőmre koncentrálok :)Ezzel sokan vannak így, nem hiszem hogy a füvezés olyan elítélendő lenne. De az ennél erősebb kábítószerek szerintem se helyénvalóak, mert azok tényleg nagy kárt okoznak.
2014. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
55%
Az istennek se akarják megérteni ezek a fiatal füvezős gyerekek,hogy mi felnőttek miért vagyunk ez ellen! Talán azért mert egyik szüleit és másokat meglopó,öntudatlanul vigyorgó majd magát összecsináló emberroncs drogos se úgy kezdte,hogy egy nap felébredt és minden előzmény nélkül hopp szippantott egy kis kokaint vagy belőtte magát heroinnal! Miért olyan baromira nehéz megérteni,hogy féltünk titeket és aggódunk értetek!Sajnos olyan világot látunk magunk körül ami arra késztet,hogy bizalmatlanok legyünk! Higgyétek már el,hogy nekünk szülőknek csak egy a fontos,hogy egészséges és boldog felnőtt legyen belőletek,nem akarunk rosszat nektek soha! Nekünk a drog,a fű olyan mumus amitől mindenáron meg kell védenünk titeket a saját érdeketekben! Olyan hihetetlen és érthetetlen ez?
2014. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ez történt. Szobatársam másfél éve életvitelszerűen tolja, ő is sokat alszik és eszik, de mellette normálisan tanul, vannak barátai és a zsét melóval keresi rá, nem a szüleitől kunyerálja. Persze ettől még egy lelki függés, ami nem jó, de nem lehet, hogy a lányodnak más problémái is vannak,vagy esetleg ezek miatt fordult a drogok felé?
2014. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Furcsa azt megállapítani az itteni kommentekből, hogy a drogozás normális dolog, de tennivalóval ellátni egy unatkozó kamaszt az ördögtől való ötlet.


Kifordult egy beteg világban élünk...

2014. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ott drogoznak a kamaszok,tinik,ahol baj van otthon,esetleg isznak a szülők,vagy lecarják a gyereket.
2014. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!