Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akinek borzalma...

Van itt olyan, akinek borzalmas gyerekkora volt es el kellett koltoznie? Hogy oldatta meg?

Figyelt kérdés
Van ebbol kiut egyaltalan? 18eves vagyok fel erettsegivel es idegroncsan
2014. máj. 26. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

olyan gyerekkorom volt hogy a legnagyobb ellenségemnek nem kívánok ilyet..lelki terrorban voltam tartva(drogfüggő is voltam már 15!!évesen)

17 voltam mikor elegem lett összepakoltam és elmentem.akkor már 2,5 éve együtt voltunk a barátommal.mai napig együtt vagyunk,van már gyerek is

2014. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is borzalmas volt a gyerekkorom, és már 10 évesen rájöttem, nem normális, hogy állandóan vernek, megaláznak. 13 éves korom óta tudatosan készültem arra, hogy amint betöltöm a 18 évemet, lelépek. Ezért 13 éves korom óta tudatosan gyűjtögetni kezdtem a pénzemet, amit mindig jól eldugtam, és még a tesómnak sem mondtam el, hogy van spórolt pénzem. Visszavittem az üvegeket, kaptam néha pénzt ünnepekre. Amit tudtam eladtam. 16 évesen korrepetáltam történelmet, matematikát, amiért kevés pénzt kértem, de nekem ez is több volt mint a semmi. Mire 18 éves lettem, volt annyi pénzem, hogy 2-3 hónapra egy szobát ki tudjak fizetni, és legyen mit ennem, még ha szerényen is. 17 éves korom óta dolgozom.
2014. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es hogy sikerult megoldani? Neztem alberleteket de nincs semmi penzem sajnos a diakmunka se fizet sokat
2014. máj. 26. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem úgy, hogy hozzámentem egy őrült idiótához inkább, kerestem munkát és szenvedtem tovább csak már nem otthon.
2014. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az elkeseredettséged mértékétől, elszántságodtól is függ hogy mit lépsz, de ha a te helyzetedben nekem az első utam a családsegítő intézetbe vezetne, hogy ajánljanak valami megoldást.
2014. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem 4 éves korom óta tartottak lelki és fizikai terrorban. 20 voltam, amikor összepakoltam, és elköltöztem a barátomhoz.
2014. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első körben 15 évesen kollégiumba. Utána munka és albérlet. Most is ezt csinálom. Igen, a diákmunka nem fizet sokat. Tehát kevés pénzem van. Ez a nyugalom ára.
2014. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!