Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy szülő fenyítésképp tarkón vágja a gyereket?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha az apa beállítja a 6-10 éves gyerekét a sarokba, és többször egymás után erővel tarkón vágja. látható nyoma nem marad a dolognak. egy ilyen szintű testi fenyítés vonhat maga után következményeket? fel lehet jelenteni az illetőt? Milyen büntetést kaphat, ha kap egyáltalán? Tudnak valamit kezdeni az üggyel, ha nincs más bizonyíték, csak a gyerekek vallomása, és esetleg még az anya is letagadja?
2014. máj. 25. 18:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem tudnak tenni, ha nincs nyoma se tanu.
2014. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

Azt,hogy bunkó,és elég rossz módját választotta a fegyelmezésnek.Egyébként feljelenteni nem érdemes,ha nincs kézzel fogható bizonyíték a kezedben,amúgy sem foglalkoznak az esettel,míg vér nem folyik sajnos.

Különben biztosan nyomot hagy mindez a gyerekben,nyilván lelkileg megsínyli majd.Viszont te,vagy más kívülálló ez ellen sok mindent nem tehet.

2014. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos nem lehet nagyon mit tenni!

De én szívesen tarkón vágnám az ilyen "apát"!!!

Szerintem előbb utóbb az anya is sorrakerül!!!

2014. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%
Pontozzatok le de mikor nem fogadtam szót engem is elfenekeltek vagy pofonvágtak gyerekként és nem lettem lelki roncs. Igaz én nem fogom verni a gyereket de szerintem néha egy jól irányzott pofon nagyon jól helyre tudja tenni a gyereket...
2014. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
36%
Mekkora szemét egy ilyen apa.
2014. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%

Pofon, 4. Nem tarkonvagas...Raadasul tobbszor, a sarokba allitva...

En enm vagyok a veres hive, de tudom, hgoy van, akinek egy ket pofon belefer. De ez sok.

2014. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
66%

Egy-egy alkalommal ez elfogadható szerintem is, nem kell rögtön mindenlrt perelni.


Az is igaz hogy mivel bizonyítani nem tudod(legfeljebb tanúval), nem fog történni semmi.


Ám ha rendszeres a dolog, mindenképpen kell tenni egy bejelentést, mert későbbikben lehet súlya.

2014. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
6%
4-est, verték! MEG IS LÁTSZIK A KOMMENTJÉN!!!
2014. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%

Hú de vertek. Dejó,hogy jobban ismersz. :D

Igen lelki sérült lettem, nincsenek barátaim és szomorúan sírok a sarokban minden este. Ha most megbocsájtasz megyek és felakasztom magam.

2014. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
32%

Hova keveredtem? Az itt kommentelők jórésze a gyermekbántalmazást támogatja?

Tudjátok, hogy ez bűnpártolás?

2014. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!