Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyumék miattam fognak szétmen...

Anyumék miattam fognak szétmenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukám 20 évesen szült. Volt egy nevelőapukám sokáig, de szakítottak. A nevelőapukám összejött egy lánnyal, aki nagyon szeretett engem és jobban szerettem őt mint az apukámat. Ő már akkor is többet foglalkozott velem mint az apa aki nevelt engem 6 évig. Jóba lett anyával is, és 5 év után szakított apával aztán összejött anyával. Én anyu barátnőjét szeretem a világon a legjobban anyu után, már évek óta együtt vannak. Vele mindent megbeszélhetek és nyitott és fiatalos, mindig mondja, hogy próbál nekem észt adni. Mindig azt mondja hogy legyen tartásom és ne szálljak egyik fiúról a másikra. Anyu pedig a szigorú, amikor cigiztem pl kaptam tőle pofont, a móni sosem ütne meg. a nevelőanyukám inkább olyan mint a legjobb nővér a világon. Én mindkettőjüket szeretem, de tudom hogy én sosem akarok lánnyal lenni mert én a fiúkat szeretem. Apa viszont megtudta, hogy a Móni és anyu együtt vannak és ki van akadva és elmondta mindenkinek és most hatalmas botrány van a városban ahol élünk. nagyon sok barátom szülei visszahallotta és szekálnak. Folyamatosan terorizálnak hogy leszbi anyám meg ilyenek. Móni mondta hogy elmegy tőlünk, anya meg mondta hogy lehet úgy lesz a legjobb. én viszont nagyon szeretem őket és nem akarom hogy miattam menjenek szét!!

14L



2014. máj. 25. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szóval miért miattad mennek szét?
2014. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Menjen mindenki. Tünés egy nagyvárosba, ott senkit nem érdekel, hogy ki kivel van :)
2014. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

nem értem miért miattad? miért lennél ebben te a hibás? azért mert a barátaid szekálnak? de hát azt írod az egész város ezen csámcsog!


na most először is aki igazán jó barátod az nem fog ezzel szekálni, eleve egy normális, felvilágosult, empatikus ember nem akad fenn egy leszbikus kapcsolaton, jobb már most ejteni ezeket a barátokat...


másrészt minden csoda 7 napig tart, elhiszem, hogy egy kisvárosban ez téma, mert ritkaság, de egy idő után, amikor elmúlik a meglepetés ereje már nem fogják tudni őket mivel basztatni... gondolom nem parádéznak műbrokival a kezükben a főtéren, tehát semmi megbotránkoztatót nem csinálnak, idővel 2 nő lesz akik együtt élnek.


de ha szét is mennek nem miattad lesz, hanem mert abban a közegben nem képesek felvállalni a kapcsolatukat. neked ehhez semmi közöd, nem tehetsz róla! esetleg elmondhatod nekik, hogy te szereted őket együtt és szerinted jobb lenne, ha együtt maradnának.

2014. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

rosszul írtam, mert minden csoda 3 napig tart, lehet ez el fog tartani 3 hétig is.


de egyébként el tudom képzelni, hogy milyen nehéz lehet elviselni az emberek pocskondiázását, ha van rá lehetőség tényleg az lenne a legjobb, ha a boldog család elköltözne egy nagyvárosba.

2014. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Ezt a szar kamut már sokadjára írod ki...
2014. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos vidéken az emberek konzervatívak. Nagyvárosban jobb esélyetek lenne nektek hármótoknak. Azok a személyek, akik terrorizálnak téged az anyád és a nevelőanyád miatt, azoknak idegen ez a szituáció, nem értik, másrészt irigyek a kapcsolatra. De nem az ő feladatuk, hogy a kapcsolat felett bíráskodjanak. Nyilván mindenkinek meglehet a saját véleménye, de nincs joguk neked bármit is mondani. Ha a jogrendszer egy kicsit is jobb lenne Magyarországon, az segítene. Nem miattad mennének szét, nem te lennél az oka. Nehogy ezt gondold! Hogy a szüleid, kivel és milyen nemű személlyel élnek, ahhoz még neked sincsen közöd, és elég ronda dolog a felnőtt emberektől hogy az anyád privát ügyeivel foglalkoznak. Az idejükkel nem tudnak mást kezdeni. Törődnének inkább a saját problémáikkal. Minden élő embernek van "mosatlan szennyese". Mindig is lesznek ilyen emberek a világon. Sajnos.
2014. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem minek kell ennyiszer megkérdezni. Legalább, ha történt volna valami változás és átírod, de te csak "copy-pastel-ed".
2014. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért kell 300x kiírni!?
2014. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem a te hibád. Ha egy kapcsolatban gond van, akkor a feleknek kell elgondolkozni. Ne magadat okold!

A pofont meg megérdemelted! 14 évesen ne bagózz! Nem leszel tőle több, csak kevesebb!

2014. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kész fertő az egész.de menjenek,tényleg az lenne a legjobb.
2014. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!