Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim gyulolnek mit tehetnek?

A szüleim gyulolnek mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Mivel meleg vagyok a szüleim ezt nem fogadják el és ma elég szar kedvem volt, a szüleim haragosak lettek a semmiért és ma mondták a testveremnek hogy gyulolnek ok nem tudták hogy ezt hallom. Ma lett volna egy munka interjum de nem engedtek meg én gyenge szar alak vagyok (cimszoval) mivel Angliában élek a szüleim nem beszélnek angolul csak én , csak akkor vagyok jó nekik ha fordítani kell nekik aztán le szarnak . Mindig én kapom a rosszat ha jó kedvem is van egyből tesznek ellene. Mindig mondják hogy b*zi vagyok egy rossz köcs*g vagyok. a testvérem is mindenki. Sokszor gondolkozok ah öngyilkosságon egyszer majdnem sikerült :( nem tudom mit csináljak hova menekuljek egy szóval mind utalnak a családban. Olyanokat mondanak hogy rohadtam volna meg anyám hasajaban :( szégyellem de most is sírok :'( nem tudom mit csináljak talán jobb lenne feladni az életet ?

Kérlek segítsetek mit csináljak ? :'(


18/F


2014. máj. 9. 19:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A szüleid nem igazi anyák-apák mert azok nem csinálnak ilyet.


Mi az, hogy nem engednek állásinterjúra 18 évesen azt csinálsz, amit akarsz.


Ezek egyértelműen kihasználnak.


Én lelépnék aztán boldoguljanak nélküled. 3-4 hónap alatt meg lehet tanulni alap szinten, amivel lehet boldogulni veselkedjenek neki. Elég szánalmas, hogy eddig nem tanultak meg. Egyáltalán dolgoznak? Hogy boldogulnak így egy idegen országban, hogy vághattak így neki?


Ha még egyszer neked mennek akkor nyomd a képükbe, hogy bezzeg akkor jó vagy ha segíteni kell hát oldják meg ezek után.

Az interjúra meg menj el. Találj munkát, lépj le és ne foglalkozz korlátolt emberekkel tudod a családi kapcsolatoknak is vannak határai.

2014. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is kint élek, így van némi fogalmam a kinti élet anyagi részéről. Kérlek áruld már el nekem, hogy a szüleid akik nem tudnak angolul miből fizetik a lakásbárlást, a számlákat, kaját?? Te 18 évesen még a minimálbért sem kapnád meg.
2014. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
lakásbérlést (javítok)
2014. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak normális barátaid, elköltözhetnétek albérletbe:)

Nem mondom, hogy tudom milyen érzés és együttérzek, mert ez nem igaz. Nem éltem át azt amit te, így csak drukkolni tudok. Ahogy többen is mondtàk, keress munkát, és próbálj meg felejteni. A tesód is rossz ember lehet. Egy családnak össze kéne tartani. Az öngyilkosság baromság, nem tudhatod, hogy a jövő mit tartogat. Lehet, minden helyrejön majd :) Találsz valakit és boldogok lesztek:D

A lényeg, csak az veszít, aki feladja ;) Minden reggel, mikor felkelsz, ismételd el "Nem fogok félni" Sohase engedd, hogy megtörjenek. Csak add önmagad. Ha ez nekik nem tetszik, az az ő bajuk.

2014. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
KAMUKAMUKAMU
2014. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
régebben is olvastam itt egy kérdést ahol a srácnak abból volt elege h a szüleinek folyton fordítani kell minden hivatalos helyen és elege van ebből. azt is te írtad ki?
2014. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!