Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim gyulolnek mit tehetnek?

A szüleim gyulolnek mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Mivel meleg vagyok a szüleim ezt nem fogadják el és ma elég szar kedvem volt, a szüleim haragosak lettek a semmiért és ma mondták a testveremnek hogy gyulolnek ok nem tudták hogy ezt hallom. Ma lett volna egy munka interjum de nem engedtek meg én gyenge szar alak vagyok (cimszoval) mivel Angliában élek a szüleim nem beszélnek angolul csak én , csak akkor vagyok jó nekik ha fordítani kell nekik aztán le szarnak . Mindig én kapom a rosszat ha jó kedvem is van egyből tesznek ellene. Mindig mondják hogy b*zi vagyok egy rossz köcs*g vagyok. a testvérem is mindenki. Sokszor gondolkozok ah öngyilkosságon egyszer majdnem sikerült :( nem tudom mit csináljak hova menekuljek egy szóval mind utalnak a családban. Olyanokat mondanak hogy rohadtam volna meg anyám hasajaban :( szégyellem de most is sírok :'( nem tudom mit csináljak talán jobb lenne feladni az életet ?

Kérlek segítsetek mit csináljak ? :'(


18/F


2014. máj. 9. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1%

Van bankszámlád, nagy házad, drága autód?

Ha nincs akkor nem meleg vagy, csak egy kis...

:)


Költözz el, mindenkinek jobb lesz!

2014. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Öngyilkos azért semmiképp se legyél, mert a szüleid túl korlátoltak ahhoz, hogy megértsenek. Itt nem benned van a hiba. Költözz el, keress barátokat akik melletted állnak, utána sokkal jobb lesz:)
2014. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Szomorú nagyon. A homofóbia egy nagyon undorító dolog, az pedig főleg az, ha egy szülő így bánik a gyerekével.

Az öngyilkosság semmit, de semmit nem old meg. Ezt felejtsd el. Egyértelmű, hogy ez nagyon bánt téged. Nagyon. De mindig lehet jobb. Költözz el. Keress munkát. Bármi. Találj valami szépet az életben. Valamit, ami leköt, és szívesen csinálod. És szerintem is menj el otthonról, mert ez sehova sem vezet.

2014. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18 vagy...tanulj...költözz koleszba...
2014. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosságnak még a gondolatát is hessegesd el magadtól! Te nem vagy hibás! Olyan emberek között keresd a boldogságodat, akik elfogadnak Téged! Sok sikert kívánok Neked, és azt, hogy találd meg a lelki békédet megértő, elfogadó környezetben.

Még egyszer boldog életet kívánok Neked!

2014. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Te már kérdeztél itt, és akkor is mindenki megmondta, hogy ne hagyd, hogy kihasználjanak. Keress munkát és lépj le.


A szüleid meg tanuljanak meg angolul. Alapszinten nem egy nagy dolog.

2014. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni és hagyd ott a szüleidet. Egy ismerősöm, nagyon kevés pénzzel neki indult angliának és elsőbb takaritott, mostmár jobb munkája van, sok barátai lettek. Ő is a szüleit hagyta ott, mert állandóan bántották. Ne keseredj el, jól fogsz élni, csak hagyd ott azokat akik bántanak.
2014. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugyan már, kütdjél. Játszottál már stratégiai játékot? Szerintem igen, de ha nem akkor is most próbáld ki élőben, hátha nyersz a végén. Mert az élet is egy nagy stratégiai játék!
2014. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
bocs kütdjél=küzdjél
2014. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze. Angliában 0 nyelvtudással, kint lébecol az egész család, téged meg nem engednek munkainterjúra. Aham. Kammer.
2014. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!