Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg nem mondtam el az hazugsag...

Meg nem mondtam el az hazugsagnak szamit?

Figyelt kérdés

Elvallt apukakent ismerkedek, de nem ugy, hogy szia Bela vagyok ket gyermekes apuka... ugy gondolom ha komolyodni latszik a kapcsolat akkor beszelek rola. Par hete talakozgatok egy novel es most mar ugy gondolom, hogy elobb illet volna szolnom.

Egyszeruen nem erzem mikor jon el az ido ezt szoba hozni.

Fiatal vagyok ugyerzem (26eves) es ket fiam van 5 evesekek.

Nehez igy part talalni, mert a fiatal velem egykoru nok/lanyok nem igazan vagynak a mosohamami "szerepre".

Marcius kozepe tajan ismertem meg ezt a lanyt es nagyon jol kijovunk erzek es most ugy erzem elobb is szoba hozhattam volna.


2014. ápr. 28. 15:32
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Mondjuk én csak azt nem értem, ha az elején futó kapcsolatnak indult, akkor miért nem mondtad el? Hisz akkor meg pláne, hogy mindegy, kinek milyen háttere van! Akkor könnyebben mond valaki igent egy 2 gyereket férfira, mint egy komoly kapcsolat esetében...
2014. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem, mert egy idegennek nem kell tudnia a családi életünkről.
2014. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy egy futó kapcsolatban simán el merem mondani a családi hátteremet, mert ő aztán végképp nem érintett/nem ítélkezik. El nem tudom képzelni, hogyan lehet csak általános dolgokról beszélgetni még egy futó kapcsolatban is és a családi hátteret (ráadásul ami ennyire lényeges) teljesen kizárni. Ez olyan, mintha csak az állati szükségletek kielégítése miatt találkoznánk, mindenféle intellektuális kommunikáció nélkül...nekem kicsit fura.

Bár nem vagyok büszke rá, de nekem is volt futó kapcsolatom és a hirhedten zárkózott illető meglepően nyíltan beszélt a családjáról, a sérelmeiről, az egész életéről...gyakorlatilag éjszakákat beszélgettünk át...teljesen más egy ilyen kötöttségek és ítélkezések nélküli beszélgetés.


De ez már egy elméleti vita, a kérdés nem erről szólt, csak elgondolkodtam rajta.


Kérdező, szerintem most már mindenképp itt az ideje elmondani őszintén is nyíltan a dolgokat. Ha emiatt lépni fog, akkor előbb-utóbb jó eséllyel úgyis lépett volna. Nem hiszem, hogy ezen múlna az EGÉSZ kapcsolat.

2014. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy futó kapcsolat csak az állati szükségletek kielégítéséről szól.
2014. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!