Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg nem mondtam el az hazugsag...

Meg nem mondtam el az hazugsagnak szamit?

Figyelt kérdés

Elvallt apukakent ismerkedek, de nem ugy, hogy szia Bela vagyok ket gyermekes apuka... ugy gondolom ha komolyodni latszik a kapcsolat akkor beszelek rola. Par hete talakozgatok egy novel es most mar ugy gondolom, hogy elobb illet volna szolnom.

Egyszeruen nem erzem mikor jon el az ido ezt szoba hozni.

Fiatal vagyok ugyerzem (26eves) es ket fiam van 5 evesekek.

Nehez igy part talalni, mert a fiatal velem egykoru nok/lanyok nem igazan vagynak a mosohamami "szerepre".

Marcius kozepe tajan ismertem meg ezt a lanyt es nagyon jol kijovunk erzek es most ugy erzem elobb is szoba hozhattam volna.


2014. ápr. 28. 15:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%
Hazugságnak, nem hazugság. De ilyen fontos információt jobb még a kötődések kialakulása előtt közölni. Sok esetleges csalódástól kíméled meg úgy magadat, mint partneredet.
2014. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az ilyesmit a legeslegelején illik tisztázni.
2014. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Az elso talalkozasnal? Egy "futo kapcsolatnak" indult, de mar nem az igy erzem.

Mostanaban egyre tobb idot tolttunk egyutt pl husvetkor is egyutt voltunk ket napot.

2014. ápr. 28. 15:40
 4/44 anonim ***** válasza:
98%

Mindenképp az elején el kell mondani, mert vannak olyan nők, akik nem biztos, hogy belemennek egy olyan kapcsolatba, ahol már gyerek is van. Mindenkinek meg kell adni a lehetőséget, hogy maga dönthesse el, hogy így akar e veled randizni vagy sem.


Nálam pl. kizáró ok lett volna a gyerek...de hát mindenki más.

2014. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
84%
Mondd el a következő találkozón, azt is, hogy miért nem mondtad már el a legelején. Normális nő megérti, ha meg nem normális, akkor úgyis mindegy, gondolom rendes nővel képzeled el a jövődet, ha már vannak gyerekeid is.
2014. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Szep, okos es kedves. Kicsit tartok tole, hogy a gyerekkel nem fogadna el talan ezert is halogattam a beszelgetest
2014. ápr. 28. 15:45
 7/44 anonim ***** válasza:
98%

Nem játszol nyílt lapokkal, ezért a bizalom meg fog rendülni amikor elmondod neki a tényeket. Azon, hogy van két gyereked semmi nem változtathat, és attól, hogy szétmentetek, semmi nem változott. A gyerekeid legyenek a legfontosabbak.


Ezt úgy írom, hogy két fiammal maradtam válás után egyedül nőként. Ne hidd, hogy nőként könnyebb, sőt. A pasik se vágynak a mostoha szerepére, viszont a gyerekeimet tényként közöltem. Az első beszélgetés alkalmával, még akkor amikor nem lehetett tudni, hogy egyáltalán alakul-e valami. Tehát a pasik akik megkörnyékeztek, tisztában voltak vele, hogy nem vagyok egyedül. Csak így lehet. Tehát igen, hazugságnak számít, és a másik érzelmeivel való játéknak minősül. Nem adtad meg neki azt a lehetőséget, hogy még azelőtt, hogy belebonyolódjon érzelmileg a kapcsolatba, eldönthesse azt, hogy egyáltalán tudja-e vállalni.

2014. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
98%

Minél később mondod el, annál nagyobb sokk lesz, akár pozitív, akár negatív értelemben.


Mivel a gyerekek igen fontos részei az életednek és elég erősen hatással vannak rád és az életedre, ezért kellett volna rögtön ezzel kezdeni, úgy ahogy írtad...Szia Béla vagyok, 2 gyerekes apuka.

2014. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
97%

Márpedig az elején el kell mondanod, hogy apa vagy. Igen, így nehezebb párt találni, de így tisztességes. Aki igazán szeret, az gyerekekkel együtt fog szeretni. Akinek meg gondot jelentenek a fiaid, azzal kár kezdeni.

Az én paromnak 10 éves lánya van, es ha hónapokkal a megismerkedésünk után szólt volna, azonnal ejtem. De ő már a legelején szólt, pedig akkor még szó nem volt kapcsolatról. Ha nekem ez gondot okozott volna, akkor időben kapcsolok.

2014. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
oké, hogy ezért halogattad a beszélgetést, de ha később mondod el, akkor sem fog elfogadni így. Ezt igenis az elején tisztázni kell, ha futó kapcsolatnak indul, akkor is legkésőbb a második találkozón.
2014. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!