Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg nem mondtam el az hazugsag...

Meg nem mondtam el az hazugsagnak szamit?

Figyelt kérdés

Elvallt apukakent ismerkedek, de nem ugy, hogy szia Bela vagyok ket gyermekes apuka... ugy gondolom ha komolyodni latszik a kapcsolat akkor beszelek rola. Par hete talakozgatok egy novel es most mar ugy gondolom, hogy elobb illet volna szolnom.

Egyszeruen nem erzem mikor jon el az ido ezt szoba hozni.

Fiatal vagyok ugyerzem (26eves) es ket fiam van 5 evesekek.

Nehez igy part talalni, mert a fiatal velem egykoru nok/lanyok nem igazan vagynak a mosohamami "szerepre".

Marcius kozepe tajan ismertem meg ezt a lanyt es nagyon jol kijovunk erzek es most ugy erzem elobb is szoba hozhattam volna.


2014. ápr. 28. 15:32
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
34%

Szia. Szerintem nem hazugság, teljesen normálisak a félelmeid, és szerintem az is, hogy nem tudod, hogy pontosan mikor lenne illendő közölni a másik féllel. Szerintem amíg csak ismerkedés szintjén vagytok és az érzéseddel, vagy érzéseitekkel se vagytok tisztában, addig nem kell mondani, ha viszont úgy érzed, hogy ez már komolyodik, vagy épp a másik fél részéről komolyodna, akkor kéne elmondani, vagy ha vhogy szóba kerül ilyen téma stb. Nem olvastam el az előző hszeket, de szerintem a mostani esetedbe a következő találkozáskor már elkéne mondjad, pont azért, mert komolyabb szintre lépnél te is.

Érthető, hogyha esetleg félsz tőle, hogy hogy fogja lereagálni, deha hülyén, akkor gondolj arra, h talán nem is ő a "te embered". Ami meg jobb úgy is, hogyha még az elején derül ki, mint később.

2014. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
89%
Jaj ez a legrosszabb amit tehettél hogy nem mondtad el neki azóta sem a gyerekeket. Nekem a párom is ezt csinálta, jóval később mondta el hogy van egy fia. Nem amiatt haragudtam hogy van gyereke hanem hogy elhallgatta. Lesokkolt, nem sokon múlt hogy nem hajtottam el.
2014. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
89%
te mit szólnál, ha megismerkednél egy nővel, aki csak hónapokkal később szól, hogy ja mellesleg van két gyerekem?
2014. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
93%

13-as


fél év múlva:


- Drágám! A kapcsolatunk már olyan szintre lépett, hogy szeretnék valamit elmondani! Neked

- Mondjad Szívem!

- Van 2 gyerekem!

- Óóóó Édesem, de jó, hogy szóba hoztad! Én is szeretnék mondani valamit

- ?

- Nekem meg 3 gyerekem van!

-!!!???!!!???


És íme egy boldog, 5 gyermekes család!!! Jupppííí!

2014. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
7%

Ítélkezőknek: és ti mit szólnátok ahhoz, ha csak azért, mert van már két gyermeketek nehezebben tudnátok boldogulni egy új élet reményében, mert alapból egyes nők nehezen viselik ennek a tudatát el, aztán, ha vmelyikőtök nem meri időben elmondani, azért is még kizárólag titeket okolna, és lehurrognának titeket, hogy milyen emberek vagytok stb.?

Empátiáról még sose hallottatok? :( Hihetetlen!

2014. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
90%

15-ös


Hadd döntsem már el, hogy fel akarok e vállalni egy olyan kapcsolatot, ahol gyerek van, vagy sem!

Nehogy már azért legyen bárki is rossz, mert még az elején inkább lelép, minthogy utána meg hálátlan mostohája legyen egy gyereknek!


Ez úgy tisztességes, ha mindenki szépen elmondja élete ezen kis "apró" dolgait!

2014. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
88%
15. mivel jobb az ha az a nő aki nem akar gyerekes pasival összejönni, később küldi el a francba? miért kell a másikat megbántani egy ilyen helyzet eltitkolásával? Az nem mentség hogy a kérdez be van tojva.
2014. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
7%

A kérdezőnek meg hagy legyen már joga félni az elutasítástól, ami ha belőletek is van kiindulva nem is alaptalan.

Mellesleg pár hetes ismeretségről volt szó, nem több hónapokról, ahogy itt egyesek is nyilatkoztak.

2014. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
10%
Aha, de az elítélés, és elutasítás, az jogos. Komoly.
2014. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
17%
Hát kedves nő társaim...ne is csodálkozzatok, ha a pasi nem mer felétek őszinte lenni!!! Csak gratulálni tudok!!!
2014. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!