Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg nem mondtam el az hazugsag...

Meg nem mondtam el az hazugsagnak szamit?

Figyelt kérdés

Elvallt apukakent ismerkedek, de nem ugy, hogy szia Bela vagyok ket gyermekes apuka... ugy gondolom ha komolyodni latszik a kapcsolat akkor beszelek rola. Par hete talakozgatok egy novel es most mar ugy gondolom, hogy elobb illet volna szolnom.

Egyszeruen nem erzem mikor jon el az ido ezt szoba hozni.

Fiatal vagyok ugyerzem (26eves) es ket fiam van 5 evesekek.

Nehez igy part talalni, mert a fiatal velem egykoru nok/lanyok nem igazan vagynak a mosohamami "szerepre".

Marcius kozepe tajan ismertem meg ezt a lanyt es nagyon jol kijovunk erzek es most ugy erzem elobb is szoba hozhattam volna.


2014. ápr. 28. 15:32
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
78%
Igen, már a legelején, az első találkozásnál el kellett volna modnani. Nem minden nő vágyik mostohamami szerepre, ebbe nem kényszeríthetsz bele senkit. 2 hónap bőven elég ahhoz, hogy megkedveljen, és teljesen normális, ha becsapottnak fogja érezni magát. Ne lepődj meg, ha lelép és legközelebb mondd el minél előbb.
2014. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen is az elso találkozónál szóba kell hozni. Csak szóba kerult, kinek hogy telt a hétvégéje, esetleg a család, szabadido.
2014. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Hazugság: valótlan dolog állítása vagy valós dolog elhallgatása a másik megtévesztésének céljából.
2014. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

(nem olvastam végig válaszokat)

Azzal hogy halogatod, csak a fát rakod a tűzre.

Ideje hogy elmondd.

SZerencsére neked fontosak a gyermekeid, előbb utóbb úgyis kiderül, és ha nincs erre kész a választottad akkor vége a kapcsolatotoknak. Neked is jobb kevésbé beleszédülni valakibe aki úgysem lehet a tiéd.

Vannak ám olyanok, akik gyerekkel is bevállalósak.

2014. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

A legelső beszélgetésnél illik elmondani.

Nem számít hazugságnak, de tiszta lapokkal kell játszani.

2014. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Öhh, hát én rendesen meglepődtem volna, ha ez történik velem.


Mielőbb mondd el neki.

2014. ápr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

A párom a legelső randin elmondta, hogy van egy négyéves lánya. Nem zavart, most sem zavar, sőt örülök neki, hogy kaptam "készen" egy gyereket, méghozzá nem is akármilyet. :)

De ha hetekig, hónapokig titkolózott volna, és csak később vallja be, biztosan elhagytam volna.

2014. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a nő, akivel randizol, és pár hét után állsz elő azzal, hogy van 2 gyereked, biztos nem örülnék. Nem a gyerekek miatt, hanem mert titkoltad, "hazudtál".

Ennyire lehet benned bízni?


Szerintem nyugodtan mondhattad volna az első randin, hogy: Szia, Béla vagyok, 26 éves. Nemrég váltam, a házasságomból van 2 kisfiam, 5 évesek.

Nincs ebben semmi szégyellnivaló vagy ciki.

Az utcán ha meglátnak a gyerekeiddel akkor se tagadod le őket... Közösségi oldaladon 1 kép sincs a gyerekekről?


És ha a nő mástól tudja meg? Az jobb?

2014. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Szerintem nem követtél el hibát, ha kalandnak indult a dolog! Hiszen nem tudhattad, hogy ez lesz belőle.

Ha netán nem ez a nő lesz életed párja, és tegyük fel a jövőben társkereső oldalon ismerkedsz egy nővel, akkor ott eleve érdemes kiírnod ezt az információt magadról. A legtöbb társkereső oldalon eleve meg is kell adni, hogy van-e gyereked, és szeretnél-e még. Jó, lehet hazudni is, de nem érdemes.

Ha meg netán a valós életből jönne össze valaki, akivel nem kalandnak indul eleve, akkor sem gond, ha nem az első randik egyikén mondod el, csak pár héttel később, de mindenképp mielőtt szexre kerül sor.

Ezt javasolnám neked.

Sok sikert!

2014. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy nem hiba. Ha kalandnak indul ha nem, az az egyenes út, hogy elmondod. Főleg akkor nincs jelentősége, ha csak kalandnak indul. Akkor akár egy flottára való gyereke lehet az embernek anyucinál, attól még királyság van a kaland idején többnyire az ágyban.


Szerintem azt az érzést próbáld elképzelni, hogy mit fogsz akkor lépni, ha a te bejelentésed után annyit válaszol majd, hogy ....


- jajj nem is tudod mennyire örülök hogy ezt mondod. Már rég el szerettem volna mondani, hogy van három gyerekem. Tényleg annyira jó. Úgy örülök.


Te most szinglinek gondolod őt. Nem lehet, hogy ő is eltitkolta? Magyarra fordítva hazudott.

Te mit fogsz lépni? Olyan jó így ez az egész. Költözzünk össze mert érzem összetartozunk. A három gyerekedet meg nevelem bár nem tudtam róla, hogy majd azt is kell.

2014. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!