Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg nem mondtam el az hazugsag...

Meg nem mondtam el az hazugsagnak szamit?

Figyelt kérdés

Elvallt apukakent ismerkedek, de nem ugy, hogy szia Bela vagyok ket gyermekes apuka... ugy gondolom ha komolyodni latszik a kapcsolat akkor beszelek rola. Par hete talakozgatok egy novel es most mar ugy gondolom, hogy elobb illet volna szolnom.

Egyszeruen nem erzem mikor jon el az ido ezt szoba hozni.

Fiatal vagyok ugyerzem (26eves) es ket fiam van 5 evesekek.

Nehez igy part talalni, mert a fiatal velem egykoru nok/lanyok nem igazan vagynak a mosohamami "szerepre".

Marcius kozepe tajan ismertem meg ezt a lanyt es nagyon jol kijovunk erzek es most ugy erzem elobb is szoba hozhattam volna.


2014. ápr. 28. 15:32
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
49%

Jól csinálod, nem kell azonnal elmondani, de azért pár hét után már illik. Mostanában mondd el neki. Illetve mielőtt szexre kerülne a sor. Ha netán ez korábban történik, mint pár hét, a mai világban már ki tudja...

Hogy ne érezze úgy, hogy kihasználtad, mert lehet, hogy úgy már nem feküdne le veled.

2014. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
70%
Én meg annak gartulálok aki letagadja a gyerekét!
2014. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
96%

19-es


Ez nekem ugyan olyan volumenű, mintha valaki egy nemátalakító műtétet titkolna el, mert fél az elutasítástól.

Pedig szerencsétlen a jövőben azzal a nemmel fog élni, amivé átalakították.

Ott is úgy éreznem, hogy JOGOM van tudni és JOGOM van dönteni, hogy vállalom e vagy sem...

2014. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
71%
22: senki nem tagadta le, te egy komoly kapcsolat esetéről beszélsz..., de itt még nem állt fenn ez a verzió. Ne mond már, hogy te mindenki felé, akit épp megismertél annak kiteregeted a múltbeli magánéletedet kb. egyből. Mese habbal. Vagy egy buliba megismersz egy csávót, és annak már első nap mindjárt elmondod, hogy két gyerekes anyuka vagy? Erősen kétlem!!!
2014. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
95%
mivel kezd komolyra fordulni a dolog ezért illene már szólni!
2014. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
73%

Anno apukám megismerkedett a mostani feleségével.

Az exével még együtt voltak, mikor kiderült ez az egész és az exe elbeszélgetett a jelenlegi feleségével. A nő azt sem tudta, hogy apukámnak van egy 11 éves lánya (én). Meglepődött, mikor apu exe mondta neki,hogy itt állok előtte.. Abban a helyzetben nekem rosszul esett,hogy apukám még csak el sem mondta a nőnek, hogy létezem.


Szerintem jobb minél előbb tisztázni a dolgokat, mert ha valaki komolyan szeretne veled ismerkedni akkor nem lesz akadály az, hogy gyermekeid vannak.

2014. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Szexeltetek már? Vagy ő is csak a szexre hajtott? Hiszen írod, hogy futó kapcsolatnak indult. De a részéről is annak?
2014. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Egy dolgot gondolj végig: biztos, hogy jó ha akkor hagy el emiatt mikor te már érzelmileg kötődsz hozzá? Minél tovább húzod annál inkább esélyes, hogy mindkettőkkel kiszúrsz.
2014. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy nehéz lesz-e párt találnod, hogy akarsz-e még gyereket, és mennyit keresel.

Ha szeretnél még, és lesz pénz egy harmadikra is, akkor nem olyan nagy hátrány.

Azonban a te időd majd úgy 10 év múlva fog eljönni, ha gyerektelen nőt akarsz párodul, addigra a fiaid már nagyok lesznek, nem igényelnek annyi gondoskodás, és még mindig fiatal leszel. Azonban ekkor több, mint valószínű, hogy újra kell kezdened a gyereknevelést, hiszen majdnem minden nő akar gyereket.

Ha nem akarsz újabb babát, akkor pedig egy gyerekes nő a jó választás neked. Ebben az esetben azonban el kell viselni az idegen gyerek jelenlétét is.

2014. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
90%
Eppenséggel nem hazugság, de a gyermekeidet megtagadtad azért, hogy találj uj partnert.
2014. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!