Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengedjem a 17 éves fiamat a...

Elengedjem a 17 éves fiamat a nyáron?

Figyelt kérdés
17 éves fiam hála Istennek eléggé kezelhető. Nem bulizik, nincsen káros szenvedélye, normálisnak mondható a maga fajták között. Már évek óta tartja a kapcsolatot egy facebookos haverjával. Közös témájuk a vadászat, erdők, így sokat beszélnek. Most megemlítette a fiam hogy a nyári szünetben jó lenne találkoznia ezzel a fiúval a barátság miatt. Nos nem is lenne ellenvetésem, de a távolság 200 kilométer körül van közöttük. A volánnal el lehetne menni, de nem tudom elengedjem-e egy hétvégére vagy nem? Mit mondotok?
2014. ápr. 17. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Megbíznál egy kamaszban ennyire?

Vadászat és erdők? Tehát fegyvermániások mindketten.

Én semmiképpen sem engedném el, te vagy érte a felelős, ha csinál valamit, belerángatják valamibe téged vesznek elő.

Majd ha nagykorú lesz mehet.

2014. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bízol benne,szerintem nyugodtan engedd el.17 éves,és csak egy hétvégére menne el.Ha lány lenne,már neccesebb lenne a dolog.
2014. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

En egy 17 evest barhova elengednek. Fuggetlenul a nemtol.


Viszon az mar elgondolkodtato, h egy ismeretlen emberrel akar talalkozni, akivel a neten keresztul erdokrol es vadaszatrol csevegnek. Na egy ilyen talalkozoba en sem mennek bele felnott ferfikent! De ennek semmi koze ahhoz h hany eves.

2014. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Én inkább úgy kezdeném, hogy elkísérném, már nem a bizalom hiánya miatt, ha valóban olyan a fiad mint ahogy írtad, hanem simán jobb félni mint megijedni. Első alkalommal mindenképp mennék vele, szimplán megmondanám, hogy csak a szüleit szeretném megismerni a barátnak, így már sokkal könnyebb leszűrni a dolgokat.
2014. ápr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném, de ha még soha nem találkoztak, akkor valszeg elvinném, hogy találkozzak az illetővel, akivel együtt tölti az idejét, tudjam, hogy pontosan hol lesznek stb. Aztán ha minden OK, akkor már mennék is vissza, 17 éves, tud már magára vigyázni.
2014. ápr. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

"Na egy ilyen talalkozoba en sem mennek bele felnott ferfikent! De ennek semmi koze ahhoz h hany eves."

Ez azért érdekel, te nem találkoznál olyan emberrel, akivel közös a hobbid és az érdeklődési köröd? Nem értem a problémádat...

2014. ápr. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném.Ahogy írtad kezelhető,nem egy bulis,balhés fajta.Van telefon,felhívhatod,jövőre már úgyis nagykorú lesz,és azt csinál amit akar,muszáj megbíznod benne :)
2014. ápr. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném, nincs ebben semmi rossz.200 km sem a világ vége. Én lány vagyok, de 17 évesen már engem is elengedtek. Esetleg vihetné magával egy otthoni haverját is, ha ketten mennek szerintem te is nyugodtabb lennél. Egyébként honnan hova akar menni?
2014. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már találkozott máskor is ezzel a fiúval,akkor engedd el nyugodtan.
2014. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Debrecen-Gyöngyös a távolság, Gyöngyös melletti kis faluba. Hát még meggondolom, de lehet úgy lesz ahogy írtátok, megismerkednék a szüleivel. Köszönöm mindenkinek.
2014. ápr. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!