Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El akar költözni a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar költözni a férjem. Elengedjem? Hol az a határ, ahol nincs tovább?

Figyelt kérdés
Sok hullámvölgyet megéltünk már, a 4 éves gyerekünk születése óta csak lakótársak vagyunk. Volt egy 1 hónapos szétköltözés is már, akkor én mentem a gyerekkel. 2 hete még azt mondta szeret, persze szexelni akart. Most meg, hogy ha rámnéz ideges lesz, nem tud elviselni, nem akar velem beszélni meg egyáltalán. Nem volt konkrét veszekedés, hanem ugy elege lett. Azt mondja nincs új nője (tavaly fél évig flörtölt egy nővel de szex nem volt állítása szerint). Úgy érzem el kell engednem, hogy kitisztuljon a feje, de félek a jövőtől, hogyan tovább? Ha már többször újrakezdtük, de nem tud bánni velem, nem tudunk együtt élni van értelme még húzni az egészet? Úgy érzem ilyenfajta krízisen a legtöbb házaspár átesik, vagy ez már a nem normális kategória?

2014. ápr. 12. 20:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Menjen,ha menni akar. Mitől félsz a jövőt illetően? A férjed a lakótársak közül is a rémesek közül való. Akkor inkább EGYEDÜL, de nyugalomba.
2014. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
Kért engedélyt?
2014. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Rémes lakótárs, és a részletekbe meg bele sem mentem. Természetesen nem kért engedélyt, úgy értettem marasztaljam-e? Persze a részleteket én ismerem, nekem kell tudnom.
2014. ápr. 12. 20:12
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Aki menni akar, az menjen.

Ami nem működik, nem kell erőltetni. Ez pedig nem működik.

2014. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Én biztosan nem marasztalnám.
2014. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azért néhány dolog: sosem köszön nekem, ha hazajön, csak a gyereknek. Állandoan levegőnek néz, nem szól hozzám. Ha beszélek hozzá, kérdezem nem válaszol... Stb, stb
2014. ápr. 12. 20:15
 7/24 anonim ***** válasza:
3%

Úristen nem köszön neked csak a gyereknek, hú nehogy bele haljál.

Kutya is jó dolgában veszik meg.

2014. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Véletlenül se marasztald, menjen.

Nyugodt légkörben élhetsz tovább, így rosszabb, mint egy szomszéd. Kihasznál, levegőnek néz.

Az ilyen nem "társ".

2014. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Persze azért meg kellene kérdezni a másik felet is.
2014. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Fura, mert úgy érzem én sem akarom marasztalni, csak tényleg mi lesz ezután? Lakhatás, stb (az ő lakásában lakunk, szerződésünk is van). Meg félek az elvált női státusztól, tudom hülyen hangzik, de nem akarok elesett egyedülallo lenni. Egyébként van egy haverja, aki pár honapja koltozott el a felesegetol (1 eves gyerek), o biztatja.
2014. ápr. 12. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!