Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El akar költözni a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar költözni a férjem. Elengedjem? Hol az a határ, ahol nincs tovább?

Figyelt kérdés
Sok hullámvölgyet megéltünk már, a 4 éves gyerekünk születése óta csak lakótársak vagyunk. Volt egy 1 hónapos szétköltözés is már, akkor én mentem a gyerekkel. 2 hete még azt mondta szeret, persze szexelni akart. Most meg, hogy ha rámnéz ideges lesz, nem tud elviselni, nem akar velem beszélni meg egyáltalán. Nem volt konkrét veszekedés, hanem ugy elege lett. Azt mondja nincs új nője (tavaly fél évig flörtölt egy nővel de szex nem volt állítása szerint). Úgy érzem el kell engednem, hogy kitisztuljon a feje, de félek a jövőtől, hogyan tovább? Ha már többször újrakezdtük, de nem tud bánni velem, nem tudunk együtt élni van értelme még húzni az egészet? Úgy érzem ilyenfajta krízisen a legtöbb házaspár átesik, vagy ez már a nem normális kategória?

2014. ápr. 12. 20:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%
Jesszus! eddig miért éltél vele? Szerintem segíts neki csomagolni, hogy még ma este indulhasson, de komolyan.
2014. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%
Engedd hadd menjen, akkor talán idõvel értékelni fog!
2014. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Masik fel az en szemszogombol: kevesli a szexet (1-2 hetente van), de ugy hogy, hogy ha szoba se all velem? Nekem nokent tobb kell ehhez. Masik ami az en "reszem", hogy igazi heves kos vagyok, o meg magaba folytja a dolgokat, aztan robban. Nagyon eltero szemelyiseguek vagyunk, ez alapveto problema. Viszont a gyerek elott, 4 evig sosem veszekedtunk, akkor tudott mukodni az eltero szemelyisegunk.
2014. ápr. 12. 20:27
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Lehet azt érzi elhanyagolod, persze ez nem jogositaná arra hogy igy banjon veled.
2014. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
11%

1. "az ő lakásában lakunk"- ez azt jelenti, hogy gyakorlatilag neked kell a gyerekkel együtt elköltöznöd és nem a férjednek. Hosszú távú megoldásról beszélek, nem a rövid távúról, miszerint ő megy el.

2. "kevesli a szexet (1-2 hetente van), de ugy hogy, hogy ha szoba se all velem? ""- nyilván azért nem áll szóba, mert haragszik rád. Ki tudnád engesztelni ?

"Nekem nokent tobb kell ehhez."- Én is örülnék neki ha a párom többet törődne a "körítéssel", de az neki nem megy, és a szex enélkül is működik közöttünk.

3. "nem akarok elesett egyedülallo lenni. "- szerintem is pocsék állapot.

4."ilyenfajta krízisen a legtöbb házaspár átesik"- még nem csiszolódtatok össze. Igyekezned kéne, legalább neked !

5. "úgy értettem marasztaljam-e? " Persze, hogy marasztald !

5. "Egyébként van egy haverja, aki pár honapja koltozott el a felesegetol (1 eves gyerek), o biztatja." - Az gond.

6. "Hol az a határ, ahol nincs tovább?" - Ezt csak te tudhatod. Olvastad Szent Ágoston Vallomásait, hogy abban hogyan ír az anyja, azaz a szülei házasságáról ? Nagyon tanulságos, hogyan kell a "nehéz" természetű férfiakat meggyőzni....

2014. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 omba ***** válasza:
48%

Hát azért ez nem egy olyan krízis, amin a legtöbb házaspár túlesik....


Rád néz és ideges lesz, levegőnek néz, nem is köszön....

Ne félj semmit, ennél mennyivel rosszabb egyedül?

Sajnálatosan sok a válás, annyiból jó ez, hogy korántsem megbélyegző az elvált nő státusza.

Ha örökre egyedül maradsz is (de hát miért volna így?) még mindig jobb, mint egy ilyen lélekromboló viszony.


Ember vagy, nő vagy, anya vagy!

Neked tisztelet jár!

2014. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó, azért, mert valaki anya, jár neki a tisztelet, de egy ember tűrése is véges, főleg azt a tényt ismerve, hogy a kérdező elmondása szerint vehemens vérmérsékletű, míg a férje nyugodt, béketűrő, de időnként robban.

A másik oldal álláspontját is kellene ismerni, de sejthető, milyen....

2014. ápr. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ha valóban elolvassátok kérdező írásait. A sorok között ott van hogy vastagon sáros ő is. De aki megírja az igazat és nem ócsárolja konkrétumok ismerete nélkül a férjet azt jól lepontozzák. Egészségetekre!!!
2014. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is. Ha nem tetszik valami akkor miért nem szeded össze a cuccaidat, aztán aztán indulsz ahova tudsz? Vagy nincs hova? csak jó belerúgni abba aki biztosítja a kényelmedet?
2014. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha menni akar,annak nyilván oka van,sajnos vissza nem tarthatod.Engedd el,és meglátod,hogyan tovább.Egyedül élni még mindig jobb,mint egy rosszul működő házasságban.Persze mindezzel nem szeretnék pálcát törni senki felett,hiszen nem ismerlek titeket,és a kacsolatotok múltját,történetét.Ezeket a dolgokat csak ti ketten tudjátok,ennek fényében mérlegeld,megéri-e együtt maradni.Egyébként ha egy kapcsolat tönkremegy,mindig két felelős van.
2014. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!