Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Találkozzak az igazi apámmal?...

Találkozzak az igazi apámmal? Mit tegyek, ha az anyám évekig hazugságban nevelt?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy az az ember, akit az apámnak hittem egész életemben, nem a vér szerinti apám.

Amióta ezt megtudtam, nem beszéltem anyával, úgy érzem, az egész életem egy hazugság. Anyáék veszekedéséből annyit sikerült megértenem, hogy sokáig viszonyuk volt, nagyon gazdag és idősebb anyánál. Anya nem mondta meg neki, hogy terhes volt, csak pár éve tudja, hogy van egy lánya.


Találkozni szeretne velem, de nem tudom, hogy ez jó ötlet-e.

Össze vagyok zavarodva... A hét elején még volt egy normális, boldog családom. Most pedig úgy érzem, nincs senkim, egyedül vagyok.

Ráadásul apa (a nem vér szerinti apám) családjával nagyon szoros volt a kapcsolatom, de ezek után gondolom már nem fognak szeretni, nem leszek családtag náluk.

16/L


2014. ápr. 13. 14:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Látom itt is 0 %-ot ér az értelmes válasz. Ez csak a pontozókat minősíti. Gratulálok.
2014. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem, az ostoba válaszaid minősítenek téged. Nem vagyok elvált nő, sőt még édesanya sem, de azért baromságok nekem is szemet szúrnak, már pedig tőled csak az jön( és még te írtad, hogy a válaszadókra ,hogy "habzó szájúak", akkor te mi vagy?) Egyébként is, egy összezavarodott lánynak, szerintem rohadtul nem ilyen szövegekre van szüksége, hogy "Anyádat meg sújts mély megvetéssel." és még folytathatnám. Ne csodálkozz a százalékon.
2014. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Tudod engem a % nem érdekel, ahogy végtelenül buta emberek sem! Szóval te sem az angol kisasszonyok táborát szaporítod!
2014. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy csak anyád tudott a dologról? A nevelőapádnak nem tűnt fel, hogy hopp itt egy gyerek, aki nem is az enyém? Vagy a házasság alatt volt viszonya anyádnak?

Egyébként az az apád, aki felnevelt. Nyilván most megsértődött, hogy egy olyan ember jobban érdekel, aki le sem tojt, mint az aki 8-12 órát dolgozik azért naponta, hogy minél jobb életet biztosítson neked. És ezért tűnik úgy, hogy nem szeret.

Csináld azt a biológiai apáddal, amit ő csinált veled. Tojj a fejére és legyen az életed nélküle boldog.

2014. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24-es gondolom nő vagy. Férfi ekkora baromságot nem ír! Vagy legalább vedd a fáradságot és olvasd el a történetet. Itt anyuka az a mindenki elől eltitkolta dicső múltját. Előidézve evvel a jelen helyzetet. Vagy a te erkölcseid ebben a magasságban díszlenek?
2014. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező csak könyörögni tudok Neked, hogy NE HALLGASS az elváltakra és aggszüzekre! Találj egymásra édesapáddal és teljesedjen ki az életed hazug, álnok emberek ellen is.
2014. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
21%

Ajhh, jó oké nem fogok lesüllyedni a szintedre. :)

Ha már anyád és a nők is utálnak valószínűleg, legalább igazad legyen!

2014. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
27-es kinek szántad elmés megjegyzésedet? Tudod mitől elmés? Nem? Gondoltam mindjárt!
2014. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!