Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Találkozzak az igazi apámmal?...

Találkozzak az igazi apámmal? Mit tegyek, ha az anyám évekig hazugságban nevelt?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy az az ember, akit az apámnak hittem egész életemben, nem a vér szerinti apám.

Amióta ezt megtudtam, nem beszéltem anyával, úgy érzem, az egész életem egy hazugság. Anyáék veszekedéséből annyit sikerült megértenem, hogy sokáig viszonyuk volt, nagyon gazdag és idősebb anyánál. Anya nem mondta meg neki, hogy terhes volt, csak pár éve tudja, hogy van egy lánya.


Találkozni szeretne velem, de nem tudom, hogy ez jó ötlet-e.

Össze vagyok zavarodva... A hét elején még volt egy normális, boldog családom. Most pedig úgy érzem, nincs senkim, egyedül vagyok.

Ráadásul apa (a nem vér szerinti apám) családjával nagyon szoros volt a kapcsolatom, de ezek után gondolom már nem fognak szeretni, nem leszek családtag náluk.

16/L


2014. ápr. 13. 14:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Egy próbát megér, nagy dologra azért ne számíts.
2014. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
6%
Találkozz vele mindenképp. Sajnállak anyukád miatt. Az ilyen nők anyák miatt van a többiekkel szemben is előítélet.
2014. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
7%
Tanulj belőle! Ha egy nő gyereket szül attól még messze nem lesz belőle anya. Ahhoz sokkal több kell.
2014. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
17%
1-es ügye úgy érted hogy az anya részéről ne számítson a Kérdező nagy dolgokra?
2014. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
találkozz vele! de! a nevelőapád ettől még ugyanúgy fog szeretni.
2014. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%

Meg szep, hogy igen. Nem a verszerinti apad hibaja, hogy maig nem ismerted meg hiszo sem tul reg tud rolad.

Valahol anyud is megertem. Nekem az exemmel fordult elo, hogy 19 evesen tudta meg, hogy mas az apja mint aki nevelte de ez addig titok volt mert az anyjat megeroszakoltak es az igazi apa lelepett.

Ugyhogy nyugodtan talalkozz vele mert o is szeretett volna de nem tudja hol az apja. Na de attol fuggetlen, hogy ez akkor kiderult ugyanolyan jo a viszonya a mostoha apjaval, semmi nem valtozott koztuk. Nalatok sem fog mert az az apad aki eddig becsuletben felnevelt es megtett mindent annak erdekeben, hogy jo eletet biztositson neked, es nem az aki csinalt...

Bocsass meg anyudnak es kerdezd meg mert nem mondta el eddig. Talalkozz nyugodtan apuddal es ne buntesd ot, biztos nagyon kivancsi a lanyara :) lehet, hogy szep kapcsolat alakul majd ki kiztetek, egy probat meger!

2014. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
48%

inkább kérj bocsánatot anyádtól és a nevelőapádtól a bunkó viselkedésed miatt...

Rendes ember, elfogadott lányának, szeret, felnevel,...


azért próbáld meg felvenni apáddal a kapcsolatot, akk se csüggedj ha nem akar,...

de lehet jóba lesztek, még egy csomó zsebpént is beszehetsz...:)

2014. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

# 5/7, hát, eddig nem úgy néz ki...



# 6/7

Az anyámat nem erőszakolta meg senki, évekig viszonya volt a pasival.

Ő évek óta tudja, hogy létezem, mégsem keresett.



BaRnEy--StInSoN

Az én viselkedésem a bunkó?

Miért is?

Mert nem mosolygok és ugrálok örömömben, hogy az egész életem egy hazugság volt eddig? Hogy az anyám egy hazug r.nc?

Persze, hogy elfogadott a lányának, amikor azt sem tudta, hogy mit művelt az anyám...

2014. ápr. 13. 15:11
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem találkozz vele,hiszen nem tudta eddig,hogy vagy...

Nevelőapukád nevelt,szóval valamilyen szinten az apád,attól hogy nem vér szerint.A családjával való viszonyod nem hiszem hogy változna,nem azért szerettek mert a gyerekük "lánya" vagy

2014. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
7-es Te tudod mit beszélsz, vagy tényleg ennyire beteg a lelked?
2014. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!