Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg anyámmal,...

Hogyan értessem meg anyámmal, hogy nem az ő dolga, hogy hány kiló vagyok?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, kb 10 kiló felesleggel.

majd ha lesz elég akaraterőm, leadom, szerintem amúgy is az én dolgom.

de anyukám már évek óta ezzel b* sztat, hogy milyen dagadt vagyok, fogyjak le azonnal, stb. és egyszer sem mondta kedvesen!

mindig beszól, ha 1 tányérnál többet eszek.

az összes családtagnak és barátnőjének elmondta, hogy mennyire meghíztam.

volt egy szerelmi bánatom, ezért nem nagyon volt étvágyam két hétig. most már jobban vagyok, ezért újra elkezdtem annyit enni, mint előtte, ő meg erre kiakadt, és lecseszett, hogy nem is szoktam mostanában sokat enni, ő abban reménykedett, hogy lefogyok, hogy képzelem, hogy merek még egy adagot enni.


a szép szó nem segít. és azt hozzá tenném, hogy rajta több felesleg van, mint rajtam!!!


mit csináljak, hogy leszálljon végre rólam?!


2014. márc. 14. 14:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, rajtam is van pár kiló, édesanyám addig rugdosott, amíg elkezdtem rendszeresen sportolni, gyorsan mennek le a kilók.


Igaza van, dagadt vagy fogyj le! Inkább egy idegen mondja ezt neked?

2014. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9%
Egyik fuleden be, a masikon ki. Ne is foglalkozz vele. Ha te igy erzed jol magad, senkinek semmi koze. A dohanyzo sovanyak betegebbek, mint a tulsulyosak, es a rendelok tele vannak vekony emberekkel - ennyit arrol, hogy a tulsulyos emberek mknd betegek lesznek...
2014. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%

Annyiban igaza van, hogy ha ilyen fiatalon dagadt vagy már, később még dagadtabb leszel. Lehet pont azért próbálja enynire súlykolni mert ő is kövér és pontosan tudja, hogy mikker jár ez, idősebb korban menyni betegséged lehet tőle.


Mert oké hogy msot csak anyni a hártányos, hogy nem lehetsz valami szép, de később jönnek a fincsibb dolgok, cukorbetegség, vérnyomás problémák, keringési zavarok stb stb. Az egészséged fontos, ez nem olyan dolog, hogy "így érzem jól magam ez van, fogadj el így."

2014. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, hogy hamar át fogsz esni a disznó túloldalára, és anorexiássá fogod magad fogyasztani. Csak pár fiú vágja majd hozzád, hogy dagadt malac vagy. Anyukádnak van igaza.
2014. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
itt a nyár, menj el bringázni hetente 3-4 alkalommal, meglátod, őszre már jól fogsz kinézni, és beinthetsz jóanyádnak :P
2014. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!