Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el, hogy ez csak...

Hogy mondjam el, hogy ez csak testiség és nem vagyunk "úgy" együtt, ha nem akarom, hogy anya ne akadjon ki rám?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel néha jól érezzük magunkat. Szóval értitek...

Nem vagyunk együtt, idősebb is nálam, szóval nem mutathatom be úgy anyáéknak, hogy "ő az, akivel a délutánjaim és az estéim nagy részét töltöm és néha miatta lógok az óráimról".

Viszont anya sejti, hogy van valakim és azt mondta, hogy találkozni szeretne vele, csak hogy megismerje.


Nem tudom, hogy mondjam el neki, hogy ez csak testiség, amikor teljesen rákattant a témára, mert még tényleg sose volt barátom és ő azt hiszi, hogy egy korombeli sráccal vagyok együtt, csókolózunk, moziba járunk és ennyi.


Szerintetek mit reagálna?

(17 éves vagyok)



2014. márc. 2. 19:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%

" Tudom, hogy távolról sem annyira tökéletes a személyisége, mint a külseje, volt időm megtapasztalni. :D "


Jaj drágám, nem tudsz te semmit. Azt hiszed, hogy érett vagy már, közben semmit nem tudsz a dolgok működéséről. Majd akkor leszel menő, és akkor tudod meg, hogy mennyire kellesz másoknak (mert hát állításod szerint te bárkit megkaphatnál), amikor valaki képes melletted lehorgonyozni egy komoly kapcsolatban, nem pedig akkor, amikor egy harmincas pedofil ürítésre használ. Aztán majd egyszer csak kidob, és jön a nyafi. 17 évesen azért már átlagosan több esze van egy embernek...

Ismétlem magamat, én anyád helyében tuti elgondolkodnék, hogy hol rontottam el a lányom nevelését. Apád helyében meg két pofont adnék útravalónak. Na de most menj lefeküdni kislány, mert holnap suli.

2014. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
62%
Én is voltam veled hasonló helyzetben, csak idősebb pasival. Én azt mondtam, hogy együtt vagyunk, de még nem teljesen komoly. Ennyivel le lett zárva. Annyira hosszútávú valószínűleg úgy sem lesz.:)
2014. márc. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Én teljesen megértelek! 17 évesen nekem 32 éves barátom volt és hát főképp a szexről szólt a dolog, mivel mindketten úgy éreztük, hogy az a legjobb amit együtt csinálhatunk :) Nekem sem jöttek be sosem a korombeli fiuk.


Én elmondtam anyukámnak, hogy hány éves a barátom, mert nagyon szeretett volna találkozni vele. Hát így utólag úgy látom, bár ne tettem volna!


Nem volt nap, hogy ne hallgattam volna meg, hogy ez a férfi engem csak kihasznál, csak játszik velem. Képtelen volt megérteni, hogy én nem érzem magam kihasználva, hogy jól érzem magam.


Szóval nehéz helyzetben vagy, és tök jó, hogy nem akarsz hazudni. Próbáld értelmesen elmagyarázni anyukádnak, hogy mi a szitu. Hangsúlyozd sokszor, hogy nagyon jól érzed magad vele :)

2014. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!