Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el, hogy ez csak...

Hogy mondjam el, hogy ez csak testiség és nem vagyunk "úgy" együtt, ha nem akarom, hogy anya ne akadjon ki rám?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel néha jól érezzük magunkat. Szóval értitek...

Nem vagyunk együtt, idősebb is nálam, szóval nem mutathatom be úgy anyáéknak, hogy "ő az, akivel a délutánjaim és az estéim nagy részét töltöm és néha miatta lógok az óráimról".

Viszont anya sejti, hogy van valakim és azt mondta, hogy találkozni szeretne vele, csak hogy megismerje.


Nem tudom, hogy mondjam el neki, hogy ez csak testiség, amikor teljesen rákattant a témára, mert még tényleg sose volt barátom és ő azt hiszi, hogy egy korombeli sráccal vagyok együtt, csókolózunk, moziba járunk és ennyi.


Szerintetek mit reagálna?

(17 éves vagyok)



2014. márc. 2. 19:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Mit reagálna? Hát ha a helyében lennék, és megtudnám ezt, akkor elgondolkodnék rajta, hogy hol rontottam el.
2014. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Biztos hogy kiakadna, és próbálna lebeszélni róla. Szerintem jobb ha nem tud róla.
2014. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
"Anya egy k_rva vagyok"
2014. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Azért ez nem olyan, mintha sorozatgyilkos lennék, vagy boltokat rabolnék ki.



# 3, te hány éves vagy? 11?:)

Csak mert látom, nincs fogalmad a k.va szó jelentéséről.

2014. márc. 2. 19:41
 5/23 anonim válasza:
70%

elsővel értek egyet...

17 évesen ilyen "kapcsolatban" lenni-ráadásul-egy idősebbel nem túl egészséges dolog,a jövőre nézve.

ha már elkezdtél egy hazugságot addig kell folytatnod amíg bele nem fulladsz... vagy elmondod de akkor számíts elég rossz végkifejletre.

2014. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Eleg szomoru, hogy 17 evesen ilyet csinalsz.
2014. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Tekintve, hogy rossz hatással van rád (lógsz a suliból, hazudsz)..stb.. A helyedben most vetnék ennek véget és akkor talán még összekaphatod magad, nem kell tovább hazudnod, szakítasz vele és megmondod anyukádnak, hoyg már sajnos nincs kit bemutatnod, mert vége.
2014. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Mennyivel idősebb?
2014. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

"Szerintetek mit reagálna? "

Biztos boldoggá tenné a tudat, hogy annyira nem kellesz senkinek komoly kapcsolatra, hogy kínodban inkább összefekszel valakivel, aki csak ürítésre használ téged. Mi a baj veled, annyira csúnya vagy, vagy annyira értéktelen a személyiséged? Miért nem akar veled senki együtt lenni?

2014. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Azért nem olyan idős, nem nyugdíjas korúra kell gondolni.

34 éves, sportol, van stílusa és olyan "álompasi", imádok vele lenni.

Nincs rám annyira rossz hatással, sok dolgot tanulok tőle és jó pár dologban segített már. Az, hogy néha eljövök a suliból, nem csak velem fordul elő, szóval ez nem az ő hibája.


# 9

Ó, drágám, ne itt éld ki a frusztráltságodat.

Nincs semmi baj sem a külsőmmel, sem a személyiségemmel, elég sok embernek kellenék, de egyikőjükkel sem tudok elképzelni semmit.

2014. márc. 2. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!