Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el, hogy ez csak...

Hogy mondjam el, hogy ez csak testiség és nem vagyunk "úgy" együtt, ha nem akarom, hogy anya ne akadjon ki rám?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel néha jól érezzük magunkat. Szóval értitek...

Nem vagyunk együtt, idősebb is nálam, szóval nem mutathatom be úgy anyáéknak, hogy "ő az, akivel a délutánjaim és az estéim nagy részét töltöm és néha miatta lógok az óráimról".

Viszont anya sejti, hogy van valakim és azt mondta, hogy találkozni szeretne vele, csak hogy megismerje.


Nem tudom, hogy mondjam el neki, hogy ez csak testiség, amikor teljesen rákattant a témára, mert még tényleg sose volt barátom és ő azt hiszi, hogy egy korombeli sráccal vagyok együtt, csókolózunk, moziba járunk és ennyi.


Szerintetek mit reagálna?

(17 éves vagyok)



2014. márc. 2. 19:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Jó esetben megpróbálja kinyitni a szemed, hogy az érett férfiak hogyan és miért használják ki a zsenge lánykákat, akiket szexen kívül semmire se használnak. Esetleg igyekszik megvilágosítani a sötét elmédet, hogy ennél többre is tarthatnád magad. (Már ha tényleg többet érsz...)


Gondolom, az idősebb barátod egyébként nős is.

2014. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
17 evesen nem egeszsegese, ha egy lany nem vagyik tartalmas szerelmi kapcsolatra. Ilyen koran kiegtel mar?
2014. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván imponál neked, hogy egy idősebb és ennyire tökéletes férfinek kellesz, aki mellett a többi kis totyogós korosztályodbeli fiú labdába se rúghat. Ezt a részét teljesen megértem, minden kislány ilyen férfiról álmodik, ennyi idősen én is ezeket a férfiakat találtam vonzónak. Viszont abba gondolj bele, hogy talán mégsem anynira tökéletes az a harmincas férfi, aki elvileg érett férfi létére, kislányokat hajkurász. Ott valami nagyon nagy gond van vele, az erkölcsi értékrendjével, a gondolkodásmódjával, ami miatt a korabeli nőknél nincs esélye. Tudom, tudom, nyilván teletömte a fejed hogy ő mekkora jó parti blabla, ami szintén inponál neked. Még gyereklány vagy, viszont lassan kezdesz felnőni, gondolj kicsit a dolgok mögé és lásd meg az igazi miérteket. Enyni idősen nekem is sok iylesmi "tökéletes férfi" udvarolt, de nekem volt eszem és kis kutakodás után rá lehett jönni, hogy hol bűzlött a dolog náluk.


Annyi szent, hogy aki harmincévesen itt tart, annak komoly problémái vannak. Ne legyél terhes, aztán idővel csak tanulsz belőle. :) Anyukádnak meg ne mondd el szerintem, nem kell hogy kiborítsd. Biztosan hatalmasat csalódna, és magát okolná. Nem kell az neki, hagyd meg a boldog tudatlanságban.

2014. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%

Magad is tudod, holy helytelen a kapcsolat es a viselkedesed is, hisz nem merted eddig elmondani.

Szerintem ezen gondolkozz el.

2014. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

# 11

Miért kell rögtön arra gondolni, hogy csak kihasznál?

Nem azt várom tőle, hogy majd feleségül vesz és boldogan élünk, még meg nem halunk,blablabla. Tudom, hogy ez csak szex és tisztában vagyok azzal, hogyha egyikünk ráun a másikra, vége.


# 12

Akkor pszichopata vagyok, vagy nem tudom. Én nem akarok párkapcsolatot még, nekem egyenlőre jó ez a szituáció.

Ő volt minden téren az első (nem is csókolóztam előtte senkivel), szóval nem égtem ki, nem ment át rajtam a fél város...


# 13

Tudom, hogy távolról sem annyira tökéletes a személyisége, mint a külseje, volt időm megtapasztalni. :D

Elég fura az élete, retteg a kötődéstől, de nem hibáztatom, mert a szüleinek viharos volt a kapcsolat, az anyukája 3 éves korában külföldre költözött és ő itt maradt az apjával, aki munkamániás volt és minden fontosabb volt neki, mint a fia, alig kapott szeretetet.

És nem, ezt nem ő mondta el.

2014. márc. 2. 20:42
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Cuki vagy, hogy így mentegeted, de egy felnőtt férfinak a saját életéért kell felelősséget vállalnia, nem a szülőkre mutogatni, neked sem kell emiatt felmenteni. Lehet izgin hangzik, hogy húúú fél a kötődéstől mekkora király már, de idővel nem lesz az. :) Mondom, ne légy terhes, idővel meg megérkezik az eszed, remélhetőleg. :)
2014. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
38%
A pasid biztos nagyon értékes lánynak tart téged...
2014. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%
Megint egy 17 éves csitri aki felnőttnek képzeli magát... mondhatunk neked bármit, nem fogsz hinni nekünk, mindegy majd felnőtt fejjel érteni fogod mit próbálunk elmondani. Legalábbis jobb esetben. De akár tetszik, akár nem ez a viselkedés ebben a korban nagyon ócska ribis. Ennél fogva talán elképzelheted, mit szólna hozzá anyukás.
2014. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, a válaszaid alapján meglehetősen józan embernek tűnsz, aki tudja, hogy hányadán állnak a dolgok. Nyilvánvaló, hogy anyukád még mindig kislánynak tart, az írásod alapján, én nem mondanám el neki, hogy van valakid. Egyrészt elég nagy vagy már, hogy maganügyed legyen, másrészt tényleg nem a barátod. Én nem mondanám el. Ja és fel se vedd az itteni leszóló válaszokat, a mai világban a nőknek még mindig nem lehet szexuális igényeik, anélkül, hogy ríbancnak ne titulálnák őket.
2014. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
70%

Dehogynem lehet. :) De nem mindegy milyen. Vegyük egy kicsit más szemszögből a sztorit.


Felnőtt nő vagy, találkozol ezzel a vonzó pasassal. Bejöttök egymásnak, ranadiztok. Egy idő után kiderül, hogy az emberünk gimis kislányokat szédít és farkal. Azt mondod erre hogy hmm nincs ebben semmi csak a szexuális igényét elégíti ki? Kötve hiszem, ahogyan azt is, hogy ezek után találkozni akarsz még vele... Valószínüleg egy beteges embernek fogod tartani, jogosan.


Nézzük a másik oldalról. A kislány ugye most egy álomvilágban él a tökéletes pasink által kreálva. Van egy normális fiú, a korosztályából. Jó, legyen mondjuk 18-19 éves. Látja a lányt, szép, normális, hozzá való, nem is lenne rossz vele. DE, kiderül, hogy ez a kis csini csajszika, egy harmincas pasival dugatja magát, lóg a suliból a férfi miatt, tehát a jövőjét teszi kockára egy egy menet miatt, csak úgy szórakozásból. Mire fog gondolni az fiú? A lányoknak is vannak igényei, mi ebben a baj? Nem, nem hiszem. Fejvesztve menekül, egy jövőkép nélküli, a pillanatnakélős, apakomplexuszos tyúk normális korabeli fiúnak nem kell.


Szóval itt nem az igények kiéléséról van szó, ez sokkal komplexebb.

2014. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!