Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy együtt...

Mit tegyek, hogy együtt aludhassunk?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, de 4 évig udvarolt nekem.

A szüleim lerendezik egy "csak mert"-tel.


Én 17/L, ő 20/F


2014. febr. 18. 17:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
17 éves vagy ... én is lerendezném egy "csak mert"-el, ha még magyarázatot is kérnél ... mondjuk én vadászpuskával várnám a srácot, ha hazakísér
2014. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Menj át hozzá és aludjatok
2014. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Mert? Mi olyan durva egy együtt alvásban?
2014. febr. 18. 17:39
 4/29 A kérdező kommentje:
Gratulálok.
2014. febr. 18. 17:43
 5/29 anonim ***** válasza:
26%

olyan cuki vagy, hogy lepontozol minket <3 Minek írsz ki ilyen kérdést, hogy ha nem vagy elég érett ahhoz, hogy elfogadd a válaszokat?

Inkább legyél hálás a szüleidnek, hogy nem engednek át...

2014. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Tudod, csupán annyi a baj, hogy én sose pontozok senkit.
2014. febr. 18. 17:45
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Ha a szüleid ragaszkodnak az elképzelésükhöz, akkor még fejen is állhatsz nem fogják engedni. (Nekem sem engedték, sőt még legjobb barátnőnél sem aludhattam)
2014. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%

#3 azért aranyom, mert egy szülő azt még elfogadja, hogy szerelmes a lánya, sőt feltehetően már szexelt is, de azt már nehezen, hogy erre úgy adja az áldását egy három hónapos kapcsolat esetén, mintha a lánya és a fiú már örökre egy párt alkotnának


tudod a szülő nem arra vágyik, hogy a lányát dugja valaki pár hónap után, hanem arra, hogy a lányának boldog élete legyen ... és igen, minden szülő volt szerelmes, és ezt nem felejtette el, de azt sem, hogy ez bizony elmúlik és jön másik - sok esetben - és a lánya azzal is összefeküdne 3 hónap után


szülőként azt sem tartom jó válasznak, hogy "majd akkor azt csinálsz amit akarsz, amikor a saját életed éled a saját magad tartod el", mert nem, nem erről van szó ... szülőként én is nehezen tudom feldolgozni a világ és az érzelmek, erkölcsök elsilányosulását, bár csak fiaim vannak, és normálisak ... ha ennyi idősen akartak volna lánnyal aludni - vagyis mintegy hivatalossá tenni a kapcsolatukat - nem engedtem volna


ja, és köszi fent a 0 pontot

2014. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De mi nem szexelünk. Csak házasság után.
2014. febr. 18. 17:53
 10/29 anonim ***** válasza:
32%
már nem nulla (1-voltam)
2014. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!