Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy együtt...

Mit tegyek, hogy együtt aludhassunk?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, de 4 évig udvarolt nekem.

A szüleim lerendezik egy "csak mert"-tel.


Én 17/L, ő 20/F


2014. febr. 18. 17:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%
Ne röhögtess, hogy egy egészséges 20 éves majd még vár éveket a szexszel :D
2014. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
4 évet várt arra, hogy egyáltalán megfogja a kezem.
2014. febr. 18. 19:06
 23/29 anonim ***** válasza:
17%
ja akkor csak simán lúzer
2014. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, nem mindenki szexel már 16 évesen. Én 19 voltam, a volt párom 21, amikor elveszítette. ÉS egyáltalán nem maradtunk le semmiről.
2014. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
69%

én is 18+ felett, de az hogy egy pasi 4 évig vár egy kézfogásra...ne röhögtess

am. meg ti is szexeltetek, nem vártatok az esküvőig, szóval köszi az értelmetlen választ

2014. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Azt értsd meg, hogy lehet, hogy neked 4 éve udvarol, de ha a szüleid még csak pár alkalommal találkoztak vele, nem elvárható tőlük, hogy aludni is beengedjék a lakásba.


Én azt tanácsolnám - ha már ez a kérdés, hogy mit tegyél -, hogy igyekezz minél több alkalmat teremteni, hogy a család megismerje-megkedvelje a párodat. Ha már kedves ismerősükként gondolnak rá, szívesebben be fogják engedni a házukba is, ebben biztos vagyok. Ha a párod 4 évet várt az első kézfogásig, akkor az a pár hónap, míg a szüleid összebarátkoznak vele, igazán nem nagy idő. ;)

2014. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Aludjatok akkor náluk.

Én soha nem vittem haza aludni pasit, amíg otthon voltam. Nem akartam abba a kellemetlen helyzetbe hozni a szüleimet, hogy reggel, azon a két napon, amikor a hétvégén pihenni tudnak, egy számunkra idegent (most attól, hogy bemutattad esetleg, nem lesz kevésbé idegen) kelljen kerülgetni, kiszolgálni (nyilván egy "vendég" mellett nem fognak szó nélkül elmenni, mintha ő lenne a láthatatlan ember...) alkalmazkodni hozzá, kerülgetni wc-re ment stb. Kellemetlen, kényelmetlen! Nyilván a tinik is szexelnek, oldjátok meg máskor, az együtt alvást ,egy hagyjátok meg a felnőtteknek, meg akkorra, amikor már nem kell apuci-anyuci engedélye, meg nem az ő nyakukra hoznád.Mindjárt betöltöd a 18-at, mehetsz egyetemre, elköltözhetsz, szabad a pálya, vagy mi a francér nem hozzá mentek?

2014. febr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Hát a csak mert nem sok :( Nekem azt mondták, hogy 18 éves koromtól alhatunk együtt. A házasság utáni szexet meg pont akkor fogod átgondolni, amikor először (másodszor, harmadszor) alszotok együtt :D Sztem semmi baj nincs vele, ha együtt alszotok, vagy akár szexeltek. Mondjam, hogy ez a 21. század, vagy mindenki tudja? :D Ha meg tényleg komolyan gondolod a házasság utáni szexet (ami viszont komolyan becsülendő, ha tudod tartani), akkor magyarázd el a szüleidnek, hogy alvásról van szó, és neked ez nagyon fontos. Hátha...
2014. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

ha annyira szeretnéd ezt, akkor hazudj!!

mondd a szüleidnek, hogy az egyik pénteken át mehetsz-e a barátnődhöz aludni de igazából nem oda mész hanem a fiúhoz

(de figyelj a részletekre is, olyan barátnődet válasz aki megbízható és ha az anyukád megkérdezi őt akkor azt mondja hogy "igen itt volt nálunk(te)"


(utóirat: én nem szoktam ilyeneket tenni de ha muszáj akkor megtenném ha nem engedné az anyukám: nekem 95% hogy megengedné azt hogy nála aludjak(nincsen nem is volt barátom én majd 18 évesen szeretnék csak azért hogy a tanulás mellet ne érjen engem csalódások)



:DD

2014. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!