Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy együtt...

Mit tegyek, hogy együtt aludhassunk?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, de 4 évig udvarolt nekem.

A szüleim lerendezik egy "csak mert"-tel.


Én 17/L, ő 20/F


2014. febr. 18. 17:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
24%

#10 erről egy szülőt nehezen győzöl meg, mert mint mondtam ők is voltak fiatalok, és tisztában vannak azzal, hogy voltak meggondolatlanok is ... az ördög nem alszik


de mégegyszer ... nem igazán a szexel van baj, mert ilyen ma a világ, hanem a kapcsolat ilyen jellegű legalizálásával (tudom, sokan nem értenek velem egyet)

2014. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Hagyd már abba légyszíves a kérdésem szétoffolását. Köszi. Senkit sem érdekel a %-od.
2014. febr. 18. 17:56
 13/29 anonim ***** válasza:
41%
Még ez a szöveg, hogy nem szexeltek csak házasság után :D Ennél nagyobb hazugságot is ritkán hall az ember :D
2014. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Vallásosak vagyunk (szüleim nem)
2014. febr. 18. 18:00
 15/29 anonim ***** válasza:
59%

17 évesen még nem a kapcsolat része az együttalvás. Az a házasság, és az együttélés része.

17 évesen normál esetben még csak ismerkedtek egymással, együtt jártok, együtt elmentek szórakozni, ő hazakísér, csók a kapuban, és ennyi.

Fogadd el, hogy a szüleid is így látják. Egyelőre ez az ő döntésük.


Mi marad neked későbbre, ha már mindent ki akarsz próbálni most?

2014. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
4%
1, 9, 11, 12 voltam, szóval elég sokat foglalkoztam veled, hogy szóvá tegyem a pontozást is :)))
2014. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
36%

Nem hinném, hogy a szex miatt tiltanák. Én magamból indulok ki, így írom a következőket. Az otthonomban szeretek a családommal lenni, esténként a napi rutin szerint tenni-venni. Akkor zuhanyozni, tévézni, elmenni aludni, amikor szoktam, és ahogy az egész családdal szoktunk. Kicsi a lakás, mindenkinek épphogy megvan a maga tere. Őszintén szólva nagyon-nagyon nem örülnék, ha egy számomra vadidegen fiút/lányt hozna haza a gyerekem, csupán 3 hónapos ismeretség után.


Nem tudom, a ti lakáskörülményeitek milyenek, de én szülőként akkor mennék ebbe bele, akkora lakásban élnénk, amiben legalább két fürdő + WC van, plusz legalább egy főzőfülke a saját konyhámon kívül, hogy ne zavarjuk egymás köreit. Én is így vittem haza annak idején a férjemet először aludni, másképp nem is akartam volna, mert nem szeretek a család terhére lenni.


Tudom, hogy ezt ennyi idősen nehéz megérteni, de nem várhatod el, hogy az 50 év körüli szüleid borítsák fel a mindennapjaikat, kerülgessenek a saját otthonukban egy vadidegent, mert neked épp ő az aktuális pasid. Fél év múlva, számos családi ebéd és közös program után már más a helyzet, de a 3 hónap még nem elegendő ahhoz, hogy egy család ennyire befogadjon valakit. Szerintem. :)

2014. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
2 emeletes a házunk, a szüleim csak az 1. emeleten vannak, 2-on húgom és öcsém, 3-on én. Van 3 fürdő
2014. febr. 18. 18:28
 19/29 A kérdező kommentje:
Mármint szüleim a földszinten, húgomék elsőn.. Fáradt vagyok már, bocsi..
2014. febr. 18. 18:29
 20/29 anonim ***** válasza:
87%

Figyu, a szüleid nem szeretnék. Hiába írod, hogy hány fürdőszobás házatok van.

Ráérsz még a felnőtt élettel járó előnyökre ÉS FELELŐSSÉGRE IS, aludjatok együtt addig is szombat délután a kanapén.

2014. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!