Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy együtt aludhassunk?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve együtt vagyok a barátommal de anyámék nem engedik hogy együtt aludjunk. Az a kifogásuk hogy még csak 16 éves vagyok, de ezzel az a gond, hogy a barátom húga még csak 14 éves és vele már aludhatott a barátja minálunk meg még mindig semmi.Rossz hogy már a barátnőim közül akiknek volt barátja mindenkinek meg volt engedve csak nekem nem. De anyuékat ez egyáltalán nem érdekli kislányként kezelnek de azért a fejemhez vágják h még mindig milyen gyerekes vagyok de ha egyszer nem engednek felnőni?? meg túl sokat hasonlítanak a bátyámhoz hogy ő 19 éves de még nem hozott haza lányt én meg az első barátomat már bemutattam nekik. Hogy tudnék velük beszélni mert hallani sem akarnak róla..
2013. ápr. 7. 11:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

A barátod hány éves? Én ilyen idős korban, főleg 2 év után megengedném, hogy hétvégente egyszer együtt aludjatok, feltéve, hogy nem 30 éves a barátod.


A gyerekességet viszont nem az együtt alvással tudod cáfolni, szóval abban is lehet valami, amit a szüleid mondanak...

2013. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Én sem engedném. 14 éves lánnyal már aludhatott a barátja? Jó család! Úristen!
2013. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem engednek felnőni? Ez akkor nem is annyira az együtt "alvásról" szól ugye?
2013. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Fejre is állhatnál akkor sem engedném, majd akkor ráérsz felnőttet játszani ha az leszel.

Majd pár év múlva megköszönöd a szüleidnek.

2013. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Aludj a maciddal .tojashej a febekeden

Ne akarj felnoni csak rossz szarmazik belole.

Es ha terhes leszel?fog gat nem 100%olvashatod itt.

Menj elj nevess leyy gyerek

2013. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem az a követendő példa, hogy a 14 éves lányGYEREKet engedik hancúrozni a "barátjával".


Ha belegondolsz, nem fogod jobban becsülni majd később, hogyha megengedik az együttalvást? Dehogynem. Amikor neked ez egy új élmény lesz, és egy nagy pluszt visz bele a kapcsolatodba, addigra a többiek már dobták a barátjaikat, mert minden volt, és unalmas. Ők kiégnek, te pedig úszol majd a boldogságban. Szerintem ez jól hangzik, nem?:)

2013. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

az hogy egy 14 éves kislány a barátjával aludhat a szüleiről adnak ki rossz nevelési bizonyítványt nem a te szüleidről.


De anyuékat ez egyáltalán nem érdekli kislányként kezelnek de azért a fejemhez vágják h még mindig milyen gyerekes vagyok de ha egyszer nem engednek felnőni??


azért kezelnek kislányként mert az is vagy. a gyerekes viselkedést meg a hisztivel bizonyítod...

2013. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

Barátnőm már 19, vallásos nevelést kapott, a barátjával már 3 éve együtt vannak és még mindig nem engedik a szülei, hogy együtt aludjanak, az már más, hogy jó párszor kijátszották őket. :)

Én 17 vagyok, 2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, és szüleim nagyon megbíznak bennünk, szóval se az ő szülői részéről, sem az enyémről nem volt kérdés, hogy együtt alhatunk e vagy sem...

A te szüleid mennyire ismerik a srácot? Mennyire bíznak benne?

2013. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Azért kezelnek kislányként,mert még nem vagy felnőtt.Egyáltalán nem követendő példa az,hogy egy 14 éves lány a barátjával aludhat.És ha csak azért akarsz a barátoddal aludni,mert már a barátnőid is ott aludtak ergo divatozásból az igazán infantilis felfogásra vall.Ahhoz,hogy pozitívan,csalódás nélkül éljünk meg bizonyos dolgokat idő kell.
2013. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

A kislány őszinte, megkérte a szüleit.

Ha annyira akarja, titokban, máshol úgyis lefekszik vele.


Az én lányom is 16 (nincs barátja), de azt hiszem, megengedném neki, hogy itt aludjon. 16 évig neveltem arra, hogy őszinte legyen, szóljon, kérjen, ne titkolózzon, akkor miért kényszeríteném rá?

Ha nem akar vele lefeküdni, tényleg csak összebújva aludnának, azzal mi a baj?

Ha meg akarják tenni, azt meg a tiltás mellett is megteszik, csak legfeljebb nem éjjel és nem itthon.

2013. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!