Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy együtt aludhassunk?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve együtt vagyok a barátommal de anyámék nem engedik hogy együtt aludjunk. Az a kifogásuk hogy még csak 16 éves vagyok, de ezzel az a gond, hogy a barátom húga még csak 14 éves és vele már aludhatott a barátja minálunk meg még mindig semmi.Rossz hogy már a barátnőim közül akiknek volt barátja mindenkinek meg volt engedve csak nekem nem. De anyuékat ez egyáltalán nem érdekli kislányként kezelnek de azért a fejemhez vágják h még mindig milyen gyerekes vagyok de ha egyszer nem engednek felnőni?? meg túl sokat hasonlítanak a bátyámhoz hogy ő 19 éves de még nem hozott haza lányt én meg az első barátomat már bemutattam nekik. Hogy tudnék velük beszélni mert hallani sem akarnak róla..
2013. ápr. 7. 11:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%

Egyébként a szüleid jól kijönnek a barátoddal?

Egyébként az a tapasztalatom, hogy a konzervatív szülőkkel maximum annyit tehetsz, hogy fellázadsz ellenük, nagyon mást nem. Az én barátnőm szülei is hasonlóak és már több mint 4 éve próbáljuk kicsit jobb belátásra bírni, de még mindig mindenbe megpróbálnak beleszólni, pedig már mindketten elmúltunk 20 évesek...

2013. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Én is 16 voltam mikor először együtt voltam a barátommal és mégse lettem se terhes se ágyról ágyra járó. Sőt ő lett a férjem három évvel később. Ha normálisan fel vagy világosítva akkor nem lesz semmi gond.
2013. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát én most 15 éves vagyok, lány, de ha nekem 14 évesen megengedték volna, hogy lejöjjön a barátom, vagy vele aludjak most nagyon szégyen lenne nekem és bánnám. Most 15 évesen, van egy 3 hónapos kapcsolatom(tudom nem sok még) de megengedte anya hogy lejöjjön. És örülök hogy eddig nem engedte, mert azok a pasiknak csak arra kellettem volna hogy megdugjanak. A mostani barátom, nem próbálkozott be, és rendes fiú. De együtt alvást nekem sem engedik.. a szülők felfogása az hogy akkor szexelnek. De a f@sz nappal is feláll, erre csak ennyit tudok mondani :D

De mivel ti ennyi ideje együtt vagytok szerintem megengedhetnék, de ne a 14 éves kiscsaj példájából indulj ki!

2013. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

süt a szavaidból, h a barátnőid majmolása a cél, h nekik villoghass, h ott aludt a barátod.

biztos én vagyok a nyomi, de nekem 16 évesen még közöm nem volt a pasikhoz. najó, inkább mondjuk azt, h nem volt barátom, és nem aludtam senkinél, és más sem nálam.


gyerekes? igen, az vagy. a felnövés nem a pasikkal alvást jelenti. és nem is 18. életévet. felnőni akkor fogsz, ha már nem ilyeneken nyavajogsz, hanem az igazán fontos dolgok foglalkoztatnak majd. továbbtanulás, karrier, utazás, önismeret fejlesztése.


ha nagyon be akarsz szólni az őseidnek, akkor mondd azt nekik, h akkor kellett volna fejbe kólintaniuk, amikor mosolyogva elnézték, h 14 évesen pasizol.

2013. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igaza van anyádnak,a lánya te vagy nem a barátod huga.Aludni egyedül is tudsz,mindennek eljön majd az ideje.Ma ez a fiú 1-2hónap aztán másik fiú.ácsi.Egyébként is élvezd még a kamasz kort.Neked még az a dolgod tanulj bohóckodj,A világon nem maradsz le semmiről.
2013. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

rugalmas vagyok és szeretem az új dolgokat is pl a nevelésben

de az h vki ott aludjon nálunk a kiskorú lányommal, ki van zárva.

ha a fiú szülei megengedik akkor elengedném a lányomat, de csak ha 18 elmúlt

ezt nem érti meg sok szülő, h amíg nem nagykorú addig a szülő felelőssége minden döntés

és ha azután eléd áll h terhes, v hiv +, te meg foghatod a fejed.

ha 18 elmúlt az csinál amit akar, de addig a szülei mondják meg neki mi van

és bizony lehet jogilag is csűrni csavarni de ez így van

és nem arra kell hallgatni aki 14 éves lányát hagyta összebújni egy kitudja kivel.

szép család lehet

2013. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
a barátom 17 elmúlt és sok helyen olvastam hogy majmolásból, divatból akarok csak vele aludni de ez nem igaz!! Mivel szerelmes vagyok belé jó lenne vele aludni hetente 1x hétvégén. Nemhiszem hogy ez olyan nagy bűn lenne...Meg az az igazság hogy a barátom már nagyon vágyik rá és nem akarom hogy pont emiatt menjen tönkre a kapcsolatunk mert anyámék nem engednek vele aludni meg az h sokszor csomo helyre nem engednek el. Amúgy a szüleim nagyon jóba vannak a barátommal és az ő szüleivel is megbiznak benne hiszem ha néha elengednek valahova vagy például ha olyan 7-8 fele megyek el (max 10-ig) akkor is csak ugy mehetek el ha ő lejön értem. Csak akárki akármit mond tudom h csak jót akarnak nekem de akkor is szar érzés hogy látom h másoknak mennyi mindent engednek én meg így vissza vagyok fogva és tudom vannak rosszabak is..jah és légyszi az ilyen életunt emberek akik csak bunkó stílusba tudnak írni kíméljenek
2013. ápr. 7. 16:10
 18/20 A kérdező kommentje:
És nem azért akarok vele aludni h sexelhessek ennek semmi köze hozzá..azt meg lehet máskor is oldani
2013. ápr. 7. 16:17
 19/20 anonim ***** válasza:

Csak akárki akármit mond tudom h csak jót akarnak nekem de akkor is szar érzés hogy látom h másoknak mennyi mindent engednek én meg így vissza vagyok fogva és tudom vannak rosszabak is



hidd el megfogod még köszöni ezt a szüleidnek 20-24 évesen mikor a többi "barátnőd" egy szétkúrt alkoholista neadj isten drogos lesz..

2013. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Attól miért lenne kiégett, drogos, mert 14 évesen a barátjával aludt, netalántán szexelt is? Most komolyan. Azért ne essünk túlzásokba. Normálisan fel kell világosítani, és biztosítani a védekezést. Persze itt nem is szexről van szó.. De most akkor jövök a közhellyel: szexelni nappal is lehet, és a tiltásnak sosincs jó vége. Márcsakazért is a vége, vagy huszonévesen is egy önállótlan, szüleitől függő kis szerencsétlen, ha már így jósolgatunk 5-10 évekre előre olyan dolgokban, amiknek közük nincs egymáshoz.
2013. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!