Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan állhatok bosszút anyámon?

Hogyan állhatok bosszút anyámon?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném adni neki azt a rengeteg gonoszságot és rosszindulatot amit tőle kaptam. Nem szeret, és mindennap elmondja milyen kiállhatatlan vagyok, egyfolytában megalázott mindenhol. Olyan tippeket amik tuti bejönnek! Köszii
2014. jan. 19. 12:33
1 2
 11/14 tetro ***** válasza:
0%

elmondom mit tehetsz.

az hogy anyád ilyen, arról nem tehetsz. és attól hogy ő az anyád, nem biztos hogy igaza van. lehet egyszerű csak érzelmi analfabéta, és csak bántani akar. vagy nem is tud mást. de szerintem 14évesen ezt nem dolgod megoldani. sőt, szerintem nagy eséllyel nem is tudnád. beletörhetsz ebbe, keresheted az okát évekig (valószínűleg meg is találnád a múltjában), de nem kell ezt tenned. csak fogadd el, hogy ő sajnos ilyen. és amennyire tudod zárd ki. ismerd fel, hogy te nem az vagy, aminek ő meghatároz.

aztán tanulj. sokat. 18évesen menj el egyetemre. vedd fel diákhitelt, dolgozz fél állásban, lakd koleszban. meg tudsz majd élni saját magad már. annyira keveset menj haza amennyit csak tudsz, és végül válj le teljesen. és többé se lelki, se fizikális rá hatása nem lesz az életedre ennyi. négy évet meg bírj ki fogszorítva. jobb nincs.

2014. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Apukáddal együtt laktok? Szerintem beszélj vele, hátha tud segíteni a helyzeten, amúgy meg nyugodtan szólj neki vissza.
2014. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti köszönöm sokat segitettél! :) eelváltak a családból mindenki anyám ppártján van.
2014. jan. 19. 15:34
 14/14 anonim ***** válasza:

Először is, lehet hogy valóban tinik.vának öltözöl, csak te azt hiszed, hogy az a menő. (Elégé kíváncsi lennék egy olyan öltözetedre, amin kiakadt anyukád.)

Másrészt, ha izzadsz, akkor miért nem használsz dezodort?

Harmadrészt, meggpróbálhatsz bosszút állni, de hidd el, nagyon sokáig kell még vele élned, így te fogod a rövidebbet húzni.


Nekem is vacak volt otthon. Én bevettem a leszarom tablettát és kész. Csak annyit érintkeztem a családtagjaimmal, amennyit nagyon kellett. Elvoltam a saját világomban. Túléltem, felnőttem, nem álltam bosszút senkin. Te se tedd, mert nagyon vissza tud ütni a dolog.

2014. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!