Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állhatok, , bosszút"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LoveGame kérdése:

Hogyan állhatok, , bosszút"?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, jó volt a párkapcsolatunk, működött a szex, nagy volt a szerelem. Egyszer volt egy botlása, de a fölött elsiklottunk, később megbocsátottam neki (csak egy csók csattant el közte és egy másik lány között). A kapcsolat alatt az volt a hiba, hogy nem nagyon szeretett velem egy társaságba járni, pontosabban együtt bulizni. Elmentünk külön kettesben és ő külön a barátaival. Ez engem a megcsalás óta azért szorító érzéssel töltött el. A kapcsolatunk végül egy másik lány miatt ért véget, aki egészen eddig azt mondta, hogy a saját neméhez vonzódik és csak barátja a volt barátomnak. A szakítás után nem váltunk el haragban, de a volt barátom utána rendkívül tapló módon viselkedett velem. Hazudozott, pletykákat terjesztett rólam, stb. Az a kérdésem, hogyan állhatnék ,,bosszút"? Nem kicsinyes dolgokra gondoltam, hanem lelki szinten. Csinos vagyok, sok srác van oda értem. Azt akarom, hogy azt a barmot egye a fene utánam, hogy tudja mit veszített. :)


Csak a saját igazságomat szeretném megvédeni.

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. nov. 8. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
szilvásbuktával.
2011. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleges bosszút állni, nem fogja őt enni a fene, te már nem vagy neki fontos, fogadd el. hiszen meg is csalt...
2011. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amikor meglát bámul, mély szomorúság ül a szemében, hallom, hogy más emberektől utánam érdeklődik, próbál velem kapcsolatot fenntartani, stb.
2011. nov. 8. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fogsz tudni bosszút állni rajta, de ha mindenképp elégtételt szeretnél venni ezért a sértésért, én azt javasolnám, hogy hívd ki párbajra. Ajánld fel neki, hogy az eszközt ő választhatja meg, aztán szerezz egy terminátort aki megvívja helyetted ezt az élet-halál harcot. Majd a harc végeztével zsugorítsd össze annak a taplónak a fejét, és tedd a kulcscsomódra kulcstartóként. Így majd mindenki láthatja, hogy hogy fog járni, ha veled mer szórakozni.
2011. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, de teljesen. Interneten is, személyesen is, zárkózz el előle. Ha ez felébreszti benne azt, hogy hiányzol neki, és ettől szenved, jó. Ha nem,akkor felesleges bármit is tenned, mert úgysem lenne értelme.

Egyébként én a helyedben nem pazarolnék időt és energiát egy olyan emberre, aki hazugságokat terjeszt rólam.

2011. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!