Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Attól félek, hogy a gyerekemet...

Attól félek, hogy a gyerekemet nem fogom annyira szeretni, mint páromat. Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

A párom az, akit a világon a legjobban szeretek, akire felnézek, akit csodálok, akivel jó együtt lenni, akinek már a puszta léte is boldoggá tesz. Több éve együtt vagyunk, harmonikus a kapcsolatunk, úgy érzem, hogy minket tényleg egymásnak teremtett a sors...


... és közben bármikor arra gondolok, hogy lassan ideje a közös gyermeknek - szeretnénk is - , mindig elbizonytalanodom, mert el sem tudom képzelni, hogy egy másik embert is ennyire szeressek. Ha néha elképzelem a családi életünket, abban is inkább az dominál, hogy a párom milyen büszke lesz, mennyire boldog.


Lehetséges, hogy mindez csak azért van, mert a gyerekem még egy "nem kézzel fogható dolog", és amikor már őt várjuk, megérkezik majd az érzés is, hogy őt is úgy szeretem, ugyanannyira, mint a páromat?


2013. nov. 22. 10:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
68%
9-essel értek egyet, elsősorban nő/feleség vagyok, utána anya, és ez nem zárja ki, hogy az ember mindenkit a megfelelő módon szeressen, másképpen.
2014. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!