Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik meg a...

Miért nem engedik meg a szüleim, hogy vegyek egy PC-s játékot?

Figyelt kérdés
A FIFA 14-et szeretném megvenni a saját pénzemből,de azt mondják,hogy pénzkidobás.
2013. nov. 13. 14:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg az...
2013. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
17%

mert még nekik is van annyi eszük hogy inkább letöltenék.

21. században élsz kidobnak valamit a piacra és már le is tudod tölteni akk meg minek?

Töltsd le és írd ki dvd-re ennyi...

2013. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Leginkább az online játék miatt venném meg.
2013. nov. 13. 14:14
 4/27 anonim ***** válasza:
8%
Töltsd le.... Attól még az ,,online" nem tűnik el.
2013. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Igazából, az embernek azért van saját pénze, hogy arra költse, amire akarja.

Ha tényleg a tied, és nekik nem kiesés, nem tudom, miért nem engedik - eleve, igazából nem is kellene engedély szerintem.

Nekem már egész kiskoromban megengedték, hogy a saját zsebpénzemet belátásom szerint elköltsem. És, ha megbántam utólag valamit, akkor pedig ez van, ezt is meg kell tanulni...

Én engednem, de arra nyilván nem tudok válaszolni, hogy ők miért nem engedik... Igazából ezt a kérdést te sem gondolhattad komolyan. Honnan tudjuk? Nyilván azért, amit mondtak, mert pénzkidobásnak tartják. Nem értek egyet velük, a válasz akkor is ez a kérdésedre.

2013. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Azért ne biztassunk már embereket arra, hogy letöltsenek valamit netről illegálisan, ha azt meg akarja venni, hát micsoda világot élünk. Online csak akkor tudsz vele játszani, ha a játékod eredeti, így vehetsz részt bajnokságokban, így leszel a tabellán, stb. Az egész számítástechnika egy nagy pénzkidobás. Ha mindenki csak munkára használná a gépét, elég lenne egy Core2Duo processzor egy integrált vga-val és 2 gb rammal mindenkinek.
2013. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Innen üzenem a sok fakalapnak, akik azt írják, hogy "töltsd le", hogy ne töltsd le, hogy ha van rá pénzed vedd. Ez a töltsd le játék ugyan olyan _LOPÁS_ mint a boltban a csokit / vodkát ki ki ízlése szerint a kabátja alá dugja. Csak itt nagyon kicsi a lebukás veszélye ezért sokak szerint "normális", pedig nagyon nem az.
2013. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet, hogy már megvették neked karácsonyra?
2013. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
vedd meg titokban, én is úgy szoktam
2013. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%

"Azért ne biztassunk már embereket arra, hogy letöltsenek valamit netről illegálisan, ha azt meg akarja venni, hát micsoda világot élünk"


Tényleg, bíztassuk a vásárlásra a 10 éves gyerekeket, hogy jól elköltsék a piciny kis zsebpénzüket, hogy azon amerikai óriásvállalatok gazdagodjanak meg.

Misoda világot élünk..

2013. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!