Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engedik a szüleim, hogy a...

Nem engedik a szüleim, hogy a sportot abbahagyjam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már 8 éve sportolok, másfél éve már nem érek el jelentős eredményeket ezért az önbizalmam is csökkent illetve a sporthoz való hozzáállás. Már hetek óta gondolkodtam rajta, hogy anyáéknak bejelentem hogy abba szeretném hagyni. De ők ezt nem engedik arra hivatkozva hogy el fogok hizni, és mindig ezt szajkózzák. Mit tudnék tenni? Van vajon valami megoldás?

2013. okt. 26. 19:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a szüleidet, hogy itt vagy majdnem felnőtt, és meg akarják szabni, hogy hogyan éld az életedet. Hogy lehet ilyen egy szülő, hogy jajj, elhízol? Hát akkor elhízol, majd megoldod magad, ha úgy lenne. Ha abba szeretnéd hagyni, hát hagyd abba, és hobbi szinten miért ne kezdhetnél másba? Valamibe, ami megnyugtat. Vagy akár többfélét is kipróbálhatnál. Biztos jót akarnak, de elég nagy vagy ahhoz, hogy a súlyod már ne izgassa őket egészséges keretek között. (Szóval ha az egészségedre veszélyes kezd lenni a súlyod, akkor megérteném, hogy aggódnak, addig meg nem mindegy?) Egy próbát megér.
2013. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!