Mit tehetnék anyámmal?

Figyelt kérdés
15 èves làny vagyok és az anyàm 55 èves. Nagyon konzervativ. Most kezdtem el a közèpiskolàt. Én egy 30 km-re lèvõ iskolàba akartam menni, mert tanàrnõ szeretnèk lenni. Erre az anyám beiratott a helyi iskolàba ahol fodràsznak lehet tanulni. Mindenhol leègett pl.tegnap elmentünk mamàhoz aki 50 km-re lakik tõlünk, buszzal mentünk. Kicsit sokan voltak màr nem volt ülõhely. Erre elèg hangosan mondja: Nèzd, ott van az a fiú aki tetszik neked. Mindig turkàl a dolgaim közt. Szombaton megkèrdeztem, el-e mehetek a baràtnõmmel mozib (nincs màsnap iskola), 5 percre lakunk a mozitól. Dèlutàn 5-kor lett volna vège. Mondtam neki, hogy egy amerikai vigjàtèkot nèznènk, azt mondta nem mehetünk,a mert nem nekünk való (12-es karia volt). Akarok venni egy új telefont, èn gyûjtenèk rà pènzt (30 ezer forint lenne). Erre felhàborodott, hogy minek nekem telefon úgy is van. 5 èves a telefon mèg apukàm vette hasznàltan. Apukàm 2 ève elhagyott minket, megvàltozott a telefonszàma, megszünt minden elèrhetõsège. Anyàmból màr elegem van. Mit tegyek?
2013. okt. 14. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elviseled.3 év múlva meg elhúzol.
2013. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Itt az ellenpélda azoknak, akik amellett kardoskodnak, hogy 40 évesen szüljünk gyereket.. A legjobb barátommal is ez volt a helyzet, közte és s szülei között az életkorból adódóan olyan szakadékok tátongtak, amiket soha nem tudtak áthidalni. Szerintem ez is erősen közrejátszott abban, hogy öngyilkos lett később.
2013. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ha ilyen a felfogása, azon nem tudsz változtatni. 55 évesen az emberek már nem szoktak megváltozni.

Ebben a tudatban viszont tényleg az a célszerű, hogy készülj fel minél hamarabb az önálló életre.

Tudsz diákmunkát vállalni, akkor lesz pénzed az igényeidre, azt pedig arra költöd, amire akarod. Tanulj nagyon jól, hogy középsuli után bekerülj egy jó helyre, lehetőleg koleszbe, vagy tanulj szakmát, hogy el tudj kezdeni dolgozni és minél hamarabb el tudj költözi otthonról.


Ha nem tudja ki tetszik neked, nem fog ilyen helyzetbe hozni. Ismered őt, meg fogod tanulni, mit mondhatsz el neki, és mit nem, akkor elkerülöd az ilyen helyzeteket.

2013. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem magányos, és nem akar elveszíteni.
2013. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Már ott ki kellett volna verni a balhét, amikor a sulidat elszúrta. Miért nem kértél időben segítséget az ofőtől?


Mit tehetsz? Harcolsz, kivársz és elhúzol 18 évesen, úgy, hogy vissza se nézel. Soha, de soha többet. Ha okos vagy, nem csak szorgalmas, akkor elhúzol egy pszichiáéterhez (TB-re), kikúráltatod magad az anyád általi lelki mocsokból, majd pedig leérettségizel (meló mellett is lehet) és elmégy tanulni, tanárnőnek.

2013. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha tanárnő szeretnél lenni, sürgősen tanulj meg magyarul helyesen írni!


" el-e mehetek a baràtnõmmel"


El mehetek-e.

2013. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2-es!


Nem értek egyet veled.


Nem a korkülönbség számít, hiszen ahol több gyerek van, ott is a legkisebb és a szülők között gyakran megvan a 30 év különbség.


Ez semmit sem számít.


A mentalitás számít, az intelligencia számít.

2013. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!


Bocs!:)


Egy spacet benoymtam véletlenül.


Szóval: elmehetek-e

2013. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
- anya itt az orvos megbeszélheted vele az aranyér műtétedet. - mindezt fennhangon a buszon.
2013. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
- ANYÁM!!! ANYÁD!!!
2013. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!