Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Olyan borzasztóan érzem...

Olyan borzasztóan érzem magam, amiért nekem nincs normális, szeretö csalát tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos elèg destruktív családban èlek, anyánk egyedül nevel bennünket, ezèrt az egèsz gyerekkorom feszültsègben telt. Nálunk sosem voltak közös programok, mèg ebèdelni se szoktunk együtt (mindenki a saját szobájában eszik, amikor kedve van), nálunk soha senkivel nem oszthattam meg a problèmáimat. Manapság már csak èlünk egymás mellett, a testvèreimmel szinte egymàshoz sem szólunk, anyámmal se nagyon, mert máig annyira kèpes, hogy mindenbe belekössön. Semmi kötödès, nem èrzek irántuk szeretetet, söt egyre inkább úgy èrzem, hogy nem tudom megbocsâtani, amièrt èvekig megkeserítettèk az èletem (sajnos a fizikai bántalmazástól kezde sok mindenröl tudnèk beszèlni).


Olyan irigyen hallgatom, ahogy mások a szüleikröl beszèlnek,, vagy bármiben számíthatnak a testvèreikre, nekem meg mèg az sem adatott meg, hogy egyszer azt halljam tölük, hogy szeretnek :(

A páromnak összetartó, fantasztikus családja van, akik imádják 3s mindenben támogatják egymást - ezt is nehèz látni nèha. Pont most beszèltünk, hogy megèrkezett a fèltestvère ès barátnöje, hallottam a hàttèrben a vidám nevetèst, az örömöt, a párom is rohant màr - hàdt elsírtam magam, amikor letette.


.


2013. aug. 12. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Kissè elírtam a kèrdèst, remèlem azèrt èrthetö.
2013. aug. 12. 21:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem tökéletesen a helyzeted! Segíteni nem tudok, csak azt tudom tanácsolni, hogy törődj csak a pároddal, csinálj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek, szabadulj fel!:) kitartás!!
2013. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

olvasd el a Mergezo szulok konyvet.

illeszkedj be a parod csaladjaba es elj ugy h. a sajat gyerekeiddel osszetarto szereto csalad legyetek.

probalj elore nezni es ne bankodni ami sajnos megtortent. ezen valtoztatni nem tudsz, de ne hagyd hogy ranyomja a belyeget a jovodre.

2013. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem tragédia miatt nem voltak szüleim. Édesapámat nem is ismertem, édesanyámat pedig fiatal koromban vesztettem el. A szüleim idősebbek, tehát lelki beszélgetésünk nem igazán volt. A gyerekeik majdnem velem egy idősek, így gondolható hogy hamar elkerültek itthonról. Régebben még próbáltam is közös programokat szervezni, de minden nemű próbálkozásom hiábavaló volt. Irigykedtem a barátaimra akiknek a szüleit jobban tiszteltem, mint ők maguk. De találtam egy megoldást.


Bármit tennék, azokat az éveket amik a gyermekkoromat pótolnák már sehogy sem tudom visszahozni. Tehát az első és legfontosabb dolog, hogy boldoggá tegyem a páromat és a gyermekeimet. Úgy éljük az életünket, mint ahogyan szerettem volna. Karácsonykor meggyújtunk egy csillagszórót és közösen éneklünk, még ha ez egyeseknek ciki is. Próbálok a fiamnak a haverja is lenni, nem csak az apja. Szeretném elérni a gyerekeimmel azt amit az asszonnyal, hogy minden szégyenlősködés nélkül meg tudjunk beszélni fontos dolgokat. És még így is hosszú idő lesz, hogy teljes családi kapcsolatot építsek ki, mert ha nagyapát, gyereket és unokát is szeretnék egy vasárnapi ebédnél akkor nekem kell lenni a nagyapának. Remélem menni fog és neked is sok sikert kívánok.

2014. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A második mondatban a testvéreimet felcseréltem szüleimre véletlen. Bocsánat.
2014. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!