Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztóan érzem magam! Ez...

Borzasztóan érzem magam! Ez ugye nem normális?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok és zavar, hogy ennyit mocorog a babám. Határozottan fáj és már elegem van belőle, hogy így kinyomja magát, kapálózik meg ilyesmi. Imádom és várom, de most már leállhatna egy kicsit. Egész éjszaka alig aludtam, mert állandóan rugdosott, a mai napom szörnyű volt, állandóan kinyomta magát, csomószor meg kellett állnom, mert olyan volt, mintha keresztbeállt volna bennem, pedig már befordult, fejvégű. Már alig várom, hogy megszülessen, mert én ezt már nem bírom! Hogyan legyek türelmesebb? Hogyan viseljem el ezt a mozgolódást? Most már annyira zavar, hogy oda se teszem a kezem a hasamra, mert érzem a térdét, kis kezét, lábát, popsiját, és zavar...

2012. szept. 25. 20:23
1 2
 1/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:
91%

kezdesz turelmetlen lenni, de azzal legy tisztaban, hogy ennel csak nehezebb, foleg ha megszuletik.

en azt gondolom nem gond ha az erzeseidet vallalni tudod, mert igy talan konnyebben tudod majd feldolgozni az ennnel a problemanal kicsit fontosabb nehezsegeket!

2012. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Épp imént válaszoltam egy 20hetesnek aki meg nem érezte ma és aggódik.... Csavard meg egy kicsit a dolgokat, jobb lenne ha nem éreznéd és azon paráznál hogy baj van???? Ha alig várod hogy megszülessen: ismerősöm sem akarta 40.hétig kihordani, 36.hétre megindult, 10napig fejte otthon a tejét és hordta a babájának a csecsemőosztályra/koraszülött osztályra, míg megkaphatta, mert nem érte el a baba a megfelelő fejlettséget.... hidd el, a legjobb dolog, h érzed őt és jól van odabent. Majd lesz idő amikor meg kint fog megállás nélkül sírni és próbálod kitalálni mit szeretne és visszasírod ezt a mai napodat, hidd el:-)Így van jól, ahogy van, ez adjon türelmet!

üdv, 1gyerekes, 19hkm

2012. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Így van előttem író!


Kérdező, tudom, nehéz ezt még elképzelni is, de hidd el, addig jó, míg bent van:) Mármint utána is jó lesz, ha kijön, de majd sírni fog sokat (nem tudod sokáig, mi a baja?), fájni foga pocija, hisztizik majd később...Szóval akkor lesz az csak az igazi "türelempróba", ez még csak egy kis ízelítő.....

2012. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azzal nincs bajom, hogy sírni fog, meg fájni fog a pocija, meg nyűgös lesz, meg megharap cumizáskor, stb. Azt ezerszer inkább... Legalább is most úgy érzem, hogy bármit elviselek csak ezt a folytonos mocorgást, mert annyira kellemetlen érzés már. És még van egy csomó idő hátra. :(

Persze, ha nem mocorogna, akkor meg az lenne a bajom, és rohannék az ügyeletre uh-ra meg szívhallgatásra. De ez a mocorgás, néha nagyon az agyamra megy. :( Pedig úgy szeretem a kis picurkát, olyan cuki lesz, meg az apja kis szemefénye, csak bújna már elő!

Bocsi, hogy itt nyávogok nektek, de ha nem adom ki magamból, pocsékul érzem magam.

2012. szept. 25. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Aludni akkor sem fogsz, ha már megszületett... :) Amúgy szerintem is örülj neki, hogy ennyit mocorog, biztosan tüneményes kisbaba lesz, egy igazi kis sajtkukac. Az én lányom is ilyen volt a pocakomban, azóta is tízszer annyit mozog, mint más babák, de én is ilyen vagyok, úgyhogy örülök neki. Kitartás, már nincs sok hátra, ha kicsit nagyobb lesz, lehet, hogy kevesebbet fog mozogni, mert nem lesz elég helye. Sok sikert a további várakozáshoz!
2012. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Én is ilyen vagyok. :) Egy hete nem aludtam csak 2 órákat éjszaka,mert rugdosott,ha kimentem wc-re vagy csak megfordultam felkelt és rugdosott.És ma végre hagyott aludni,10 órát aludtam.:) De elviselhetetlen vagyok az álmosság miatt olyankor,hisztis,és minden baj.

Nyomja a bordámat,rugdossa alul a szerveimet,nagyon fáj most már.:) Valahogy ki kell bírni még ezt a két hónapot.:)

2012. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
HA MEG NEM MOZOGNA AZ LENNE A BAJOD !
2012. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem akkor volt fájdalmas, amikor megfordult. 32. héten még farfekvésesnek mondták az UH-n. Aztán következő nap tök kellemetlen volt, ahogy mozgott. Még talán fájt is. Egy nappal később kellett mennem a dokihoz. Ő meg mondta, hogy megfordult, már fejvégűben van. Persze még akár utána is fordulhatna, de nekem így volt a második babánál. Most a harmadikat várom.
2012. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Nagyon cukik vagytok! :) Mindenkinek ment a zöld kezecske! :)
2012. szept. 25. 22:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, a 4-es válaszodat gondold át, úgy 1 év múlva :)

Egyébként örülj neki, hogy mocorog, és igen, addig van nyugi, míg benn van. Ha meg nem mocorogna, aggódnál, hogy mi van vele. Kitartás!

Lehet hülyeség, de próbáld meg picit megnyugtatni, mikor nagyon kalimpál. Beszélni hozzá, simizni, hátha hallgat rád.

2012. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!