Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztóan érzem magam! Ez...

Borzasztóan érzem magam! Ez ugye nem normális?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok és zavar, hogy ennyit mocorog a babám. Határozottan fáj és már elegem van belőle, hogy így kinyomja magát, kapálózik meg ilyesmi. Imádom és várom, de most már leállhatna egy kicsit. Egész éjszaka alig aludtam, mert állandóan rugdosott, a mai napom szörnyű volt, állandóan kinyomta magát, csomószor meg kellett állnom, mert olyan volt, mintha keresztbeállt volna bennem, pedig már befordult, fejvégű. Már alig várom, hogy megszülessen, mert én ezt már nem bírom! Hogyan legyek türelmesebb? Hogyan viseljem el ezt a mozgolódást? Most már annyira zavar, hogy oda se teszem a kezem a hasamra, mert érzem a térdét, kis kezét, lábát, popsiját, és zavar...

2012. szept. 25. 20:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy. Majd 1 év múlva ott lesz a Babák kategóriában a kérdésem, hogy "Hogy lehet ezt kibírni?" :D Szoktam hozzá beszélni, simogatni, de egy csomószor nem használ. Most kitaláltam, hogy hallgattatok vele zenét, na a Mozarttól lenyugodott, remélem be is aludt és végre lesz egy nyugis éjszakám nekem is. Vagy akár csak pár óra egy huzamban, még az elég lenne! Tudom, most jön a kérdés, hogy "mi lesz majd ha megszületik", hát most van a főpróba rá. :D
2012. szept. 25. 23:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Szijja Drága Kérdező!


Szerintem normális. Legalábbis a kérdésedet kb. mintha én írtam volna egy hónappal ezelőtt.

Lánykám eljátszotta velem a 34-35.héten,hogy megfordult fejvégűből farosba,majd vissza fejvégűbe. Hát komolyan fájt. Ezt félretéve is be volt indulva,folyamatosan kalimpált,erősen,szinte agresszíven. Nagyon fájt minden rezzenése,és borzasztóan éreztem magam.Sírtam,mert egy megmagyarázhatatlan indulat volt bennem,szegény kisbabám iránt,aki nem tehet semmiről,csak mocorog,ha meg nem mocorogna az lenne a baj. Bőgtem,hogy szar anya leszek,ha már most így gondolok rá,pedig még nem csinált semmi rosszat. Már nem emlékszem,hogy történt,de egyszer csak megváltozott a mozgásának a jellege,már nem okoz fájdalmat,mert már nem tud úgy akrobatikázni. Szóval csak azzal tudlak biztatni,hogy el fog múlni =) Kitartást és sok erőt kívánok,túl lesztek ezen is,engem sem tudott akkor megnyugtatni senki,de most már ha nem érzem pár óráig,akkor már keltegetem,hogy tudjam,rendben van-e. Szóval csak nyugi,ettől még nem vagy pocsék anya,hamarosan elmúlik,és jobb lesz minden =)

39hkm

2012. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves May C!


Nagyon köszönöm a bíztató szavakat! Éjszaka átfordultam az oldalamra, tök kényelmes volt, erre olyat sorjázott a porontyom a kis lábaival, mintha Bruce Lee lett volna! :) Nagyon rossz volt és az egyetlen megodás erre, ha szépen engedek neki, különben nem hagy aludni. :( Most is úgy pörög, mint a búgóscsiga, kínomba most megint Mozartot hallgattatok vele, azt szereti, attól lenyugszik. Kis muzikális! :D

Remélem ő már nem forog el fejvégűből, azt lehet, nem bírnám ki!

A sok mocorgástól már rémeket álmodok, múltkor azt álmodtam, hogy úgy mozdult, hogy szétpattant a hasamon a bőr, és ő meg kibukott a hasamból. Szörnyű volt! Remélem lassan már akkora lesz, hogy nem tud majd harcművészetet gyakorolni odabent és kellemesebben telik a hátralevő idő! :)


Boldog babavárást Neked és könnyű szülést! Neked már nincs sok hátra! :)

2012. szept. 26. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!