Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim jobban szeretik a...

A szüleim jobban szeretik a tévéjüket mint engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap nézik, velem nem nagyon foglalkoznak.Ha épp megy a tévé és mondani akarok nekik valamit nem figyelnek, ha meg igen akkor mérgesek mert közben lemaradnak a műsorról. És egyébként nehezen teljesíthető feladatokat várnak el (az iskolában) és csak ritkán dicsérnek meg a sikereimért. Betegen küldenek iskolába, és nem érdekli őket ha szomorú vagyok. Szerintem tudják hogy mindennap sírok, persze nem emiatt főleg. Most is tévéznek. Ha bejönnek a szobámba akkor csak azért hogy leszidjanak, vagy megkérjenek valamire. Jaj neharagudjatok a sok hülyeségért de én már kivagyok..16/l tudom ebben a korban már nem fontos hogy szeressenek a szüleid, de azért jó lenne..egy kis kedvesség. Jaj..:D

2013. szept. 24. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Vágd el a tv zsinórt, állj eléjük, és közöld a helyzetet.
2013. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy így van.Nem tudod valahogy az értésükre adni,hogy szügséged van egy kis törödésre ha már nem figyelnek rád???

Mi van ha elmész egy barátnödhöz??Kérdezik hová mész,mit csinálsz,vagy éppen mit történt az nap???

2013. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Juj...Szerintem is piszkáld meg a tévét egy kicsit(:.Amúgí mond a szemükbe ami bánt-olvass be nekik egy kicsit.Amúgy miket várnak el a sulit illetőleg a szüleid?(Bocs,tudom,hogy nem ez a lényeg,csak már érdekel).Egyébként szerintem szerez barátokat-ha meg vannak-akkor velük beszélgess és nekik mondd el mi bánt.Vagy ha van olyan felnőtt akiben megbízol.:)
2013. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj jót mosolyogtam ezeken a 'Rontsd el a tévét' válaszokon, azthiszem akkor kinyírnának:D egyébként nem nagyon mehetek el itthonról csak úgy.. Nagy szervezés kell egy hétvégi mozizáshoz a barátnőimmel, mert én vonattal nem mehetek hiszen az "veszélyes". Kész röhej. Most 11.es vagyok és szerintük 12. végére le kell tennem egy felsőfokú angol nyelvvizsgát, középfokú franciát (magántanár nelkül.. a báttyám járhatott fizika és matek tanárhoz hetente, èn nem), emelt angol és töri éretrségit, és persze a többi tárgyból is jól kell teljesítenem. Tudom ezek fontosak és kellenek a továbbtanuláshoz és igyekszem én, dehát...:')
2013. szept. 24. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben írnék az anyukámnak egy szép hosszú levelet. Azzal kezdeném, hogy azért írom, mert szemmel láthatóan kevésbé vagyok érdekes számukra, mint a tévé, így beszélgetni nem hajlandóak velem. Aztán szépen leírnék mindent, amit gondolok, borítékba tenném, és letenném anyukámnak olyan helyre, ahol biztosan megtalálja (ágy, éjjeli szekrény stb.).
2013. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha azt akarják h letedd az érettségit akkor csak érdekli őket a jövőd meg ha nem engedik h vonaton utazzál mert veszélyes ez azért van mert féltenek
2013. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó te nagyon jót modtál, csak félek a következményeitől. Veszekedés, sírás-rívás
2013. szept. 24. 20:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj vagyis a 20.38as:D
2013. szept. 24. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú kislány, neked tipikus nyárspolgári szüleid vannak. Nem irigyellek érte, mert még tisztességesen utálni sem tudod őket. A szabadságodat mindenesetre hamar el kell kezdened kiharcolni. Van egy ugyanilyen barátnőm, most 20 éves (velem egykorú). Mai napig nem mehet szinte sehova, ha meg mégis, félóránként "jelentenie" kell haza. Nehogy te is így járj...
2013. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám!
2013. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!