Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnak változni a nők, ha...

Meg tudnak változni a nők, ha szeretik őket?

Figyelt kérdés
Azokra a csajokra gondolok, akik önbizalomhiány miatt fűvel-fával lefekekszenek. Ha valaki ténylegszereti őket, tudnak hűségesek maradni?
2013. máj. 5. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

"akik önbizalomhiány miatt fűvel-fával lefekekszenek"


Nem.


Alapjáraton az emberek nem változnak.

2013. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azok tudnak megváltozni akik félnek az elköteleződéstől, legyen akár férfi/nő-ha nagyon szeretik őket és biztonságban érzik magukat. Azok igen.
2013. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mindenki változik az élete során. A körülmények is változásra késztetnek minket. Viszont vannak alaptulajdonságok amik mindig megmaradnak, az sosem változik.
2013. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az emberek nem változnak, csak ha valami súlyos trauma éri őket. Én azt látom, hogy mindenkinek vannak alap tulajdonságai, amit el lehet rejteni, de alapból senki nem változik.
2013. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem, mert akkor is önbizalomhiányosak maradnak. Akkor függnek valakitől.


Először mindenkinek el kell intéznie a saját önbizalmát.


Képzeld el, hogy 150 kiló vagy, ezért magas a vérnyomásod.

Eldöntheted, hogy maradsz 150 kiló, de függeni fogsz a vérnyomáscsökkentőtől, vagy lefogysz, és nincs szükséged gyógyszerre.

2013. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
változni nem, esetleg változtatni az életvitelén.
2013. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem azert fekszik le mindenkivel, mert nincs szeretve, ugyan már! Azért mert megteheti, megvan rá a módja, és legfontosabb, hogy megvan rá az igénye, nem monogám tipus, nem kell túlbonyolitani a dolgokat
2013. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy önbizalomhiányos. Ő maga mondta, hogy ezért csapong. Egyébként mindenki megteheti, hogy fűvl-fával, de a többség mégsem teszi.
2013. máj. 5. 18:13
 9/18 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy önbizalomhiányos. Ő maga mondta, hogy ezért csapong."


kamu, ne kajáld be.

2013. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem a csajom. Nincs oka hazudni. Én vagyok a lelki szemetsládája. Tehát nem valószínű, hogy kamu.
2013. máj. 5. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!