Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnak változni a nők, ha...

Meg tudnak változni a nők, ha szeretik őket?

Figyelt kérdés
Azokra a csajokra gondolok, akik önbizalomhiány miatt fűvel-fával lefekekszenek. Ha valaki ténylegszereti őket, tudnak hűségesek maradni?
2013. máj. 5. 17:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én azt mondom: ne kajáld be.
2013. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát most mondott egy magyarázatot. Mi mást tudott volna mondani? Te meg rögtön elfogadtad, tetszett neked, mint indok, mert ezzel mar lehet kezdeni valamit.

Az alkesz miert iszik? Bánatában es önbizalomhiányában, örömében.

De ha te ezt igy tudod , akkor miert tettel fel kerdest?

Te ász vagy

2013. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem tetszett mint indok, csak a jelenséget szeretném megérteni. De ahogy írtok, azt szűröm le, azért is lehet csapodár egy nő, mert élvezi, hogy játszhat a gyenge hapsikkal.
2013. máj. 5. 18:26
 14/18 anonim ***** válasza:

Azert csapodar, mert szereti a változatosságot, h mindennap 3 penisz csúszkáljon benne, de ezt tabu kimondani es az ember inkabb hiszi a jot es a szepet!

Nem ócsárolhatja saját magát.

Biztos jól is néz ki, ha olyan sok alkalma van kalandokra, azaz sovány.

Éli az életét, jól akarja érezni magát, nem monogám , de ezt nem kell betegségként beállitani

2013. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A hapsik meg nem gyengék és nem áldozatok, hanem tetszik nekik a szép és belevaló, szazkilós nö nem tudna velük jatszadozni
2013. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, hogy betegség. Amúgy meg nem a kilóktól függ a szex, ki mit szeret. Nekem pl. egyáltalán nem jönnek be a vékony csajok, a masszívabb típusokat szeretem. Ez szerintem csak tévhit, hogy csak a vékony nők szépek. Sőt!
2013. máj. 5. 19:19
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak azok tudnak változni, akik maguk is változni akarnak és aktívan tesznek is ezért.
2013. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én peldaul monogám vagyok, ha van pasim csak ö jöhet szóba, tinikoromban volt barátom másik varosban, es vartam latogatasait es telefonjait estenkent husegesen (akkoriban nem volt mobil, tehát helyhezkötött a telefon) es ezt 3 evig csinaltam, kihagyva lehetösegeket, bulikat , es vegul kiderult h ö vegig csalt es aztan szó nelkul el is hagyott. Senki nem emelt kalapot a monogámiám elött. De én ez a fajta vagyok, igy müködök, unokatesóm ha szerelmes is, akkor is több pasival kavar, mindennap 2 vel minimum, ilyen ö , kulönbözöek az emberek, egyesek az életuket adjak masokert, mások meg gyilkolnak...
2013. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!