Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged hagyott már el a párod,...

Téged hagyott már el a párod, mert nagyon megváltoztál külsőre? Férjeddel ti észreveszitek, ha mondjuk elkezdtek változni? Ő látja rajtad?

Figyelt kérdés

Én stikában elkezdtem fogyókúrázni. (Mondjuk ez úgy is észreveszi rajtam a párom, hogy nem iszom alkoholt, meg nem eszem édességet). Kövérnek tartom magam és még minimum 12 kilót akarok ledobni (170/71-ről indultam most 68 kiló vagyok).


A párom észrevette rajtam hogy fogytam, holott szerintem ilyenkor még nem látszik, no meg ő minden nap lát engem. Én látom a tükörben és érzem a ruhákon is, de ez egy olyan dolog, hogy szerintem csak azért van, mert én erre vagyok kiélezve nagyon.


Ő ellenzi a fogyásomat, mert nem szereti a vékony nőket. Elvileg. Viszont én azt látom, hogy így is tetszem neki. Szóval gondolom, hogy baj nem lehet, de szerintetek hogyan csináljam, hogy ő ezt ne vegye észre?


Meg szeretném valósítani még ezt a 12 kiló mínuszt úgy, hogy ő ne vegye észre.


Ti hogy jártatok amikor pl súlyra változtatok nagyot? A párotok mit szólt hozzá? Hogyan reagált rá?



2013. márc. 11. 08:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Meg szeretném valósítani még ezt a 12 kiló mínuszt úgy, hogy ő ne vegye észre.


hát ezt sehogy nem tudod megcsinálni,de nem is értem miért titkolnád.


Hiztam és fogytam az elmult 3évben,hol lefogytam 10et hol visszaszedtem,most épp megint fogyóban vagyok.-7kilónál tartok,észreveszi de különösebben nem érdekli neki igy is ugy is tetszem,ahogy ő is tetszik nekem pedig aztán ő is véltogatja a súlyát rendesen.

2013. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

szia!

ha leadsz 12 kiló minuszt az látszik nem kicsit..

az én párom is szeretetet kicsit ducin. leadtam 20 kilót,( nem voltam annyira kövér,el oszlott 165/75 voltam)

most híztam,megint fogyózni akarok,ő is ellenzi mert nem szereti a gebe nőket..nem gebe akarok lenni csak kicsit véknyabb. kb 5 kiló még a cél:) amúgy ha igazán szeret,akkor bárhogy szeret. ha kövér,ha vékony,ha húsos akárhogy!:)) és mivel mindennap lát,így észre lehet venni kb 5 kiló fogyást is :)) amúgy amikor leadtam a pluszt,akkor örült nagyon,de mindig azt mondja hogy csak olyan legyek hogy ne csont,nem kutya ő h csonttal játsszon,és hogy legyen mit rajtam fogni:)

2013. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Normális ember az, aki ellenzi hogy a párja leadja a túlsúlyt? :-O Szerintem nem.

Nemhogy örülne, hogy egészségesebb lesz a kedvese. Természetesen normális keretek között, tehát nem a csont soványra fogyásra gondolok.

Vagy divat túlsúlyosnak lenni? Komolyan mondom, lassan szégyellni kell azt, ha valaki (ismétlem egészséges keretek között) sovány...

2013. márc. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én viszont nem akarok "husis" se lenni. Fitnessel foglalkozom és szálkásítok. Szóval egy nagyon alacsony testzsír%-ot akarok elérni. Amivel nem vagyok már zsíros se nagyon. Szóval ezt a kilós dolgot úgy kb-ra mondtam, mert ennyi veszteségnél csökken le nagyon a testzsír%-om. no meg szeretnék maratont is futni.
2013. márc. 11. 09:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Meg szeretném valósítani még ezt a 12 kiló mínuszt úgy, hogy ő ne vegye észre. "


Remélem érzed az ellentmondást ebben a mondatodban. Nyilván azért akarsz lefogyni, mert máshogy akarsz kinézni, ha pedig máshogy nézel ki, akkor a párod csak akkor nem fogja ezt észrevenni, ha nincs szeme.

2013. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogysz 12 kilót, azt sehogy sem tudod elérni, hogy ne vegyék észre! Hacsak nem vaksi a férjed!
2013. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
én 63 kg-ról fogytam 13-mat, és azt is jobban észrevették mint hittem volna
2013. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha fitnesszel foglalkozol tudhatnád,hogy az izom nehezebb mint a zsír,bár térfogatilag kisebb. Ha szálkásítasz,nem a kiló fog lemenni! Inkább zsírégetés kéne,nem szálkásítás! A 12kilót soknak gondolom.
2013. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
jah és ha megnézed a maraton futókat, egyik sem szálkás...nem véletlenül!
2013. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem soha nem volt 60 kiló vagy afelett, elkezdett keményen sportolni, és most több, mint 60. És nem látszik rajta sehol. Csak annyi látszik, hogy kerekebb a feneke, és laposabb a hasa.


Ilyenkor tényleg az a legjobb, ha ruhákon vagy centiben méred a változást.

2013. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!