Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged hagyott már el a párod,...

Téged hagyott már el a párod, mert nagyon megváltoztál külsőre? Férjeddel ti észreveszitek, ha mondjuk elkezdtek változni? Ő látja rajtad?

Figyelt kérdés

Én stikában elkezdtem fogyókúrázni. (Mondjuk ez úgy is észreveszi rajtam a párom, hogy nem iszom alkoholt, meg nem eszem édességet). Kövérnek tartom magam és még minimum 12 kilót akarok ledobni (170/71-ről indultam most 68 kiló vagyok).


A párom észrevette rajtam hogy fogytam, holott szerintem ilyenkor még nem látszik, no meg ő minden nap lát engem. Én látom a tükörben és érzem a ruhákon is, de ez egy olyan dolog, hogy szerintem csak azért van, mert én erre vagyok kiélezve nagyon.


Ő ellenzi a fogyásomat, mert nem szereti a vékony nőket. Elvileg. Viszont én azt látom, hogy így is tetszem neki. Szóval gondolom, hogy baj nem lehet, de szerintetek hogyan csináljam, hogy ő ezt ne vegye észre?


Meg szeretném valósítani még ezt a 12 kiló mínuszt úgy, hogy ő ne vegye észre.


Ti hogy jártatok amikor pl súlyra változtatok nagyot? A párotok mit szólt hozzá? Hogyan reagált rá?



2013. márc. 11. 08:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem! én elég sokat híztam sajnos, most azon vagyok, hogy leadjam. Most kezdtem el. Ő azt mondja, így is tetszem neki, csak az egészségem miatt aggódik. Viszont én így nem megyek szívesen sehova, mert nem akarom égetni.

A te esetedben azt javaslom, hogy akkor köss magaddal kompromisszumot: ne fogyj 12-t, fogyj mondjuk 8 kilót, szerintem a te magasságodhoz, nem is kell még 12 kiló, és a párod sem szereti a nagyon vékony nőket. A kettő között lehet a megoldás. Egyébként ha 3 kilót észrevett, 12-t nem fog szerinted?

2013. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem minusz 12 kgmal nagyon vékony leszel...


én is 70 kg vagyok 173 cm-hez, nem vagyok husis, bár én is szeretnék 5-6 kgot lefogyni, inkább a ruháim miatt, mert nincs kedvem lecserélni teljesen a nyári ruhatáramat (tavaly óta jött fel kg)


ha a magasságomat számítjuk, akkor én 60-61 kg-osan szinte gebe vagyok, 60 alatt soványnak, persze ez alkat függő is!! mert senki nem gondolná én hány kg vagyok...

2013. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha fogysz, úgyis észre fogja venni, magát a fogyókúrát valamennyire lehet észrevétlenül csinálni (pl. ugyanazt a kaját eszitek de te nem használsz zsírt, cukrot, kevesebb lisztet, stb. és kisebb adagokat eszel). Elhagyni ezért szerintem biztos nem fog. :) Én is pont így vagyok, most akarok jó 10 kg-t leadni (170/ 66-67 kg-ról, mert ez már borzasztó), de az én párom is ellenzi, azt mondja végre már hogy kicsit formásabb vagyok, ne tüntessem el ezeket a formákat. De vékonyabban is ugyanúgy szeretett, úgyhogy tuti nem lesz gond (csak nekem legyen kitartásom, sajnos túlságosan szeretek enni :D)
2013. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ennyi kilót nem kell fogynod, főleg ha izmot is szeretnél felszedni. És nem szálkásítanod kell, hanem fogyni zsírból, zsírégetni. Ezután lehet szálkásítani, izmot építeni. Ha fogysz is ennyit, ezután izommal jó pár kiló feljön majd.
2013. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!