Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak, akik szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szeretik a szeretőjüket, miért nem válnak el?

Figyelt kérdés
Tényleg azt hiszik, hogy így megőrizhetik a gyerekeikkel a jó kapcsolatot?
2013. aug. 11. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Mert a pénzéhes nőkkel a padlás tele van.
2013. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Akikről én hallottam ott az egyik esetben közös vállalkozás volt így a papíron elválás szóba sem jöhetett, ráadásul elég anyagiasak voltak. De van aki a "jó hírnevét" akarja megőrizni a szakmája miatt és olyanról is hallottam akinek a felesége tudott a szeretőről ennek ellenére ragaszkodott, hogy a férje maradjon az anyagiak miatt, és mert nem akart egyedül élni még akkor sem, ha a férjének már van más.
2013. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert a szerető, az csak szerető, izgalom az unalmas hétköznapokban, üdítő folt a gondterhelt házas életben, a szerető nem kér számon, a szerető csak szeret, a szeretővel nem kell megoldani a gondokat, neki elég a numera, meg a szép szavak (épp ezért marad is mindig csak szerető).. de a pénzt akkor is haza adja a pasas.
2013. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem hülyék, csak szerelmesek. De ugyanilyen szerelmesek voltak pár évvel ezelőtt a feleségükbe is, mégis mi lett a vége... Hülyeség lenne borítani mindent, a naaaagy szerelem miatt, hogy aztán néhány évvel később őt csalja egy másik szeretővel, akibe szerelmes, akkor megint rúgjon fel mindent és így tovább.... A szeretőnek ennyi szerepe van, hogy titokban felpezsdítse a férfit.
2013. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne legyél naív, ha szeretne, akkor nem hozott volna abba megalázó helyzetbe, hogy évekig csak dugni jár át hozzád, miközben otthon túlórát hazudik, neked meg azt, hogy nem alszik együtt a feleségével, nem szereti, nincs szex, nem beszélgetnek, nem eszi a főztjét, csak a gyerek tartja össze őket.... aki ezt elhiszi, az meg is érdemli a sorsát.
2013. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Miért kellene elválni?

Ki az a hü lye, aki egy-két dugás miatt elválik?!


Ezt csak a pénzéhes szeretők képzelik, hogy majd beülnek a készbe a feleség helyett. Igaz, szivi?

2013. aug. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
mert a szeretőnek nem ez a funkciója. a szeretővel töltött idő nyugis, kikapcsolja a hétköznapi gondokat, az ember újra átélheti a nagy érzelmeket, szenvedélyt, amit a kapcsolatában nem kaphat meg. ha a szerető feleséggé/barátnővé avanzsálna, akkor ugyanúgy előjönnének a gondok mint a meglévő kapcsolatban. egy válás egyébként is macera, egyes helyeken kifejezetten szégyen.
2013. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert nem szeretik - sem őt, sem a feleséget, sem a gyereket, csakis kizárólag magunkat (illetve valójában azt sem, de ez más kérdés).


Összekeverik a szeretet a birtoklással: birtokolni akarnak mindent és mindenkit: az asszonyt a gyerekkel és a háztartással, a szeretőt az ágycsatákért, a gyereket a Az Én Boldog Családom-mítoszért.

2013. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

"nem alszik együtt a feleségével, nem szereti, nincs szex, nem beszélgetnek, nem eszi a főztjét, csak a gyerek tartja össze őket.... aki ezt elhiszi, az meg is érdemli a sorsát."


OTT A PONT!!!!

2013. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én a feleség vagyok, akivel nem alszik együtt.

Bővebben is kifejthettem volna a kérdést, de így tárgyilagosabb válaszokra számítottam.

Igaziból nem lep meg, hogy szeretője volt, akit szeretett.

Így utólag látom a hibáimat, tudom, hogy a házasságunk is elkapkodott volt, mert útban volt az első gyerekünk. Mikor a másodikkal terhes voltam, akkor ismerkedtek meg.

És azt hiszem igazi szerelem volt a férjem és a szeretője részéről is. Hallottam, amikor mondta neki, mellette feküdtem az ágyban, amikor a nő felhívta, és a fülem hallatára is azt mondta neki, hogy szereti. Nekem is elmesélte félig-meddig a történteket, de azt mondta, hogy maradni akar a gyerekek miatt.

Nekem ez nagyon megalázó történet, de GYES után még csak most kezdtem újra dolgozni, a férjem szüleinek a házában lakunk, nekem nem volt érdekem,hogy elváljunk, most sem lenne az, még így sem, hogy tudom, hogy mást szeret, vagy mást szeretett.

Néha most is az ő nevén szólít :S

Nem tudom, hogy tartják-e a kapcsolatot, a nő messzire költözött, de szerintem a férjem sokáig bánkódott utána. Talán még sírt is.

Ezért annyira érthetetlen, hogy miért nem vált el tőlem.

Vannak közös anyagi dolgaink, a gyerekeit is imádja, de szerintem meg tudta volna oldani a válást.

Azóta sem értem, hogy mi történhetett.

Szerette azt a nőt.

2013. aug. 12. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!