Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak az anyukámnak...

Mit mondjak az anyukámnak hogy miért nincs semmi kedvem oszt. Kir. Re menni?

Figyelt kérdés
Jaj hogy én mekkora antiszociális vagyok , miért nem hívok át barátokat itthonra, és mi az hogy nem akarsz menni?!? ..Hát na kib aszott nincs kedvem azokkal menni. Am mindenkivel jóba vagyok.
2013. szept. 15. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért érdemes elmenni az ilyen osztálykirándulásokra, mert más oldalról ismered meg az osztálytársaidat és a tanáraidat is.


Lehet, sőt, biztos, hogy akiktől eddig idegenkedtél, most jobb véleményed alakul ki. Közelebb kerültök egymáshoz. Lehet, hogy kiderül, hogy az a tanár, akit eddig szigorúnak, vagy ellenszenvesnek láttál, kedvel téged, vagy jó a humora.


A közös élmények összehozzák a tanárt és a tanítványt is. Megnyílnak egymás előtt, megszűnnek az előítéletek.

Jobban megérti a reakcióidat, a problémáidat.


Nem beszélve arról, hogy olyan élményekben lehet részed, amit kár lenne kihagyni.


Vágj bele!

Életre szóló kellemes emlékeket gyűjthetsz.

2013. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!