Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak az anyukámnak...

Mit mondjak az anyukámnak hogy miért nincs semmi kedvem oszt. Kir. Re menni?

Figyelt kérdés
Jaj hogy én mekkora antiszociális vagyok , miért nem hívok át barátokat itthonra, és mi az hogy nem akarsz menni?!? ..Hát na kib aszott nincs kedvem azokkal menni. Am mindenkivel jóba vagyok.
2013. szept. 15. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hová? Miért nem lehet rendesen kiírni egy kérdést?
2013. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy rendesen? És a hely meg sztem lényegtelen(Bács kiskun megyébe egy istenhátsmögötti faluba)
2013. szept. 15. 19:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első kommentelő azt nem értette, hogy mi az az "oszt. Kir. Re". Én megfejtettem, osztálykirándulásra.

Szerintem meg butaság. Menj el. Még az is lehet, hogy jó lesz, nem?

2013. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy értettem. Nyilván értettem, csak azt nem értem miért nem lehet rendesen leírni, hogy osztálykirándulás? Hogy lett belőle oszt. Kir. Re??
2013. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedved AZOKKAL menni, de amúgy mindenkivel jóban vagy... Most akkor mi van???
2013. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is ugyanaz fordult meg, mint az 5. válaszolóban...
2013. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen az oszt.Kir. re az osztálykirándulásra akart lenni. 5. válaszoló : Az azokkalt azért írtam mert 3 olyan tanár is jön velünkakiket ki nem álhatok. Tehát az 'azok' a tanárokra vonatkozik ugylatom rosszul fogalmaztam. De az "amugy mindenkivel joba vagyok" ez meg az osztálytársaimra vonatkozik. Akkor már értem az elsőt hogy miért nem lehet egy kérdést normálisan feltenni :D
2013. szept. 15. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Most akkor jóban vagy velük, vagy semmi kedved "azokhoz"? Valamelyik sántít.


Amúgy megmondod, egyenesen. Egyik évi osztálykirándulást én is kihagytam, mert az osztályom nagy részét ki nem állhattam, páran meg, akik barátok voltunk, együtt itthon maradtunk és szerveztünk külön programot inkább. Anyám elfogadta a dolgot.

2013. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja, utsó kommentednél hamarabb kezdtem gépelni, szóval a tanárokkal van baj. Leírhattad volna a kérdésben is.


Mondd meg a szüleidnek is, hogy nincs kedved a tanárokhoz, nincs ebben semmi extra.

2013. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ok csak ebbe az a vicc hogy ő meg bírja őket...
2013. szept. 15. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!