Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim feljelenthetik a...

A szuleim feljelenthetik a baratomat azert mert jarunk? :/

Figyelt kérdés

15 eves vagyok, a baratom pedig 19. Amikor ez kiderult a szuleim teljesen kiakadtak, es azzal fenyegettek meg, hogy ha tovabbra is beszelek vele akkor feljelentik, meg ilyenek. Nagyon szeretjuk egymast es barmit megtennenk azert hogy egyuttlehessunk, de felek, es nem akarom hogy a baratomnak problemaja legyen ebbol, foleg azt nem, hogy tenyleg birosagra keruljon a dolog.


A legrosszabb az egesszben az, hogy a szuleim megcsak nem is ismerik, es nem is akarjak megismerni, nekik az eleg, hogy 4 evvel idosebb tolem, es en meg csak "gyerek" vagyok, nem akarjak elfogadni azt, hogy kezdek "felnoni", es foleg azt nem ertik meg, hogy mennyire szeretjuk egymast, es ez engem kikeszit, tehetetlen vagyok ugy erzem, es nem akarom elvesziteni a baratomat. :(


Ha tudnam, hogy tenyleg nem tehetnek semmit ellene, vagyis h nem jelenthetik fel csak akkor, ha en is beleegyezek, akkor nem erdekelne az hogy tiltanak, mert titokban is talalkoznak, es az sem erdekelne ha kiderulne..


2013. szept. 11. 18:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%
16 évesen 24 éves barátom lett. Ő már valóban felnőtt férfi volt, egy 19 éves azért még ettől távol van. A barátomnak akkor már diplomája volt, levelezőn csinált másik sulit, emellett dolgozott, volt lakása, autója. Egy 19 éves mit tud felmutatni? Legtöbbjük még egy érettségit sem, mert előtte állnak. Szerencsére az én szüleim értelmes emberek voltak, előbb meg akarták ismerni, mintsem egy idegenre kígyót-békát kiabálni és feljelentéssel fenyegetőzni. Láttam rajtuk, hogy nem tetszik nekik a dolog, de nekik fontos volt, hogy boldog legyek. Persze megismerkedésük után nagyon jó lett a kapcsolatuk, nekem pedig meg volt mondva, hogy tanuljak továbbra is, mint a kisangyal, és nem lesz gond. Nem is lett, ma már én is lediplomáztam, a barátom azóta a férjem, az első gyerek épp alszik, a másik meg a pocakomban. Sajnos az ember nem válogathatja meg a szüleit. Mondjuk kétségtelen, hogy 15-16 évesen érettebb voltam, mint te. Az engem érintő jogszabályokkal legalábbis tisztában voltam, na meg úgy az élettel is. Te még nagyon gyerek fejjel gondolkodsz, ahogy látom, lehet, hogy a szüleid ezért tiltják tőled a barátodat. Mert neked még nem való kapcsolat.
2013. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
hat ha az kiderul hogy lefekutetek akor lecsukjak mert kiskoruvagy meg es 18 felet szamitasz nagykorunak tehat ha sexeltek is akor is meg kicsi vagy ezert eroszaknak minosul ha beleegyezel akor is anak szamit es a szuleid csak akor jelenthetik fel ha sexeltek de gondolom igen mert o mar 19 te meg 15 es ilyen idosen a csajok mar szoktak na jo a fiuk is de ez mar lenyegtelen
2013. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne csapd be a Kérdezőt, ez itt Európa és nem Kalifornia... a szexuális beleegyezési korhatár 14 (TIZENNÉGY) év akkor, ha az idősebb partner 18 év feletti, és újabban gyakorlatilag levitték 12-re akkor, ha az idősebb fél 18 év alatti...
2013. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!