Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim feljelenthetik a...

A szuleim feljelenthetik a baratomat azert mert jarunk? :/

Figyelt kérdés

15 eves vagyok, a baratom pedig 19. Amikor ez kiderult a szuleim teljesen kiakadtak, es azzal fenyegettek meg, hogy ha tovabbra is beszelek vele akkor feljelentik, meg ilyenek. Nagyon szeretjuk egymast es barmit megtennenk azert hogy egyuttlehessunk, de felek, es nem akarom hogy a baratomnak problemaja legyen ebbol, foleg azt nem, hogy tenyleg birosagra keruljon a dolog.


A legrosszabb az egesszben az, hogy a szuleim megcsak nem is ismerik, es nem is akarjak megismerni, nekik az eleg, hogy 4 evvel idosebb tolem, es en meg csak "gyerek" vagyok, nem akarjak elfogadni azt, hogy kezdek "felnoni", es foleg azt nem ertik meg, hogy mennyire szeretjuk egymast, es ez engem kikeszit, tehetetlen vagyok ugy erzem, es nem akarom elvesziteni a baratomat. :(


Ha tudnam, hogy tenyleg nem tehetnek semmit ellene, vagyis h nem jelenthetik fel csak akkor, ha en is beleegyezek, akkor nem erdekelne az hogy tiltanak, mert titokban is talalkoznak, es az sem erdekelne ha kiderulne..


2013. szept. 11. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%

Annyira ,de annyira, de annyira gyerek vagy még!!!

15 éves vagy!!Úr isten!Ő meg egy felnőtt 19 éves férfi.

Azért mert csak jártok nem jelenthetik fel.

Ha viszont szexuális kapcsolatot létesítetek,azért igen.

És gondolom az is van,hisz ő már egy felnőtt férfi,vágyik rá!

Te meg buta vagy és naív...

2013. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem jelenthetik fel, még ha a te beleegyezéseddel közösültök, akkor sem követ el semmi törvénysértőt. Szóval ezzel a feljelentősdivel csak etetnek, abban bízva, hogy beveszed.
2013. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem jelenthetik fel, elmúltál 14 éves.
2013. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
11%
Kiskorú vagy szóval fel,de a rendőrség nem fog tenni semmit ,mert te beleegyeztél .
2013. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt semmi, es aztmondta, hogy azt sem erdekelne ha meg jo ideig nem is lenne, csak azt szeretne, hogy tudjunk rendesen talalkozni, ha ugy is hogy csak hozzank jon mindig, az sem erdekelne ha nem mehetunk sehova csak tudjunk talalkozni normalisan, es lathassuk egymast ugy, h ne kelljen titkolni :(
2013. szept. 11. 18:14
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

"Ő meg egy felnőtt 19 éves férfi. "


Röhög a vakbelem is. Tienkilencéves fiú az még nagyon fiú csak. Férfi? Hahahaha! Láttál te már olyat?


Nem jelenthetik fel, nincs miért. Csak ijesztgetnek, hátha ez hat. Vagy nagyon buták és azt hiszik feljelenthetik. De ha megpróbálják, akkor kiröhögik őket.

2013. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha lefekszel vele, akkor sem jelenthetik fel, mert nem követett el bűncselekményt, mivel a belegyezési korhatár 14 év, ha a másik fél elmúlt 18 éves.

18 év alatt a beleegyezési korhatár már 12 év.

2013. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudsz beszélni a szüleiddel? Hogy legalább ismerjék meg? És hogy még jó ideig nem akartok lefeküdni, ha akarják, csak nálatok taliztok, ahol szemmel tudnak tartani titeket, nem fog romlani az átlagod, stb...Nekem az jön le, hogy egy rendes pasi, és szerintem az a 4 év így nem nagy korkülönbség :) Fel nem jelenthetnek, amíg nem szexeltek, mert törvény nem tiltja a kézen fogva járást, a csókolózást :) Remélem sikerül beszélni velük, és csak az első sokk miatt reagáltak így, hogy bizony-bizony, már nem 6 éves ovis vagy...:) Szurkolok!
2013. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Akkor sem jelentjetnek fel, ha az orrok előtt fekszel le vele... Azért meg pláne nem, hogy jártok.
2013. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, nyugi, a kapcsolatotok nem ütközik semmiféle törvénybe - ha van köztetek szexuális kapcsolat, ha nincs. Nem kell foglalkozni az ilyen fenyegetőzéssel, majd megszokják a tudatot és lenyugszanak, nyitottá válnak a srác megismerésére is...
2013. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!