Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Üdv. Mit tegyek, ha a 21 éves...

Üdv. Mit tegyek, ha a 21 éves barátomat az apja ellenem fordítja csakis azért, mert őszinte vagyok?

Figyelt kérdés
Nem engedi neki, hogy találkozzon velem, és ha felhívom akkor elveszi a telóját! A barátom meg fél tőle.
2013. aug. 10. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Őszinte alatt azt érted, hogy bunkó módon tálalod válogatlanul a véleményedet? Hát, én se örülnék apuka helyébe...elvenni biztos nem venném el a telóját, mert 21 évesen azt csinál jóformán, amit akar. Pasid is egy pöts lehet, ha hagyja ezt...
2013. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár én finomabban fogalmaztam volna meg,de az 1es nagyjából leírta a dolgot.

Ha az őszinte azt jelenti,hogy gondolkodás nélkül "odamondod a magadét",akkor én sem örülnék neki...

De tényleg furcsa,hogy 21 évesen még elveszik a telóját. :/

2013. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az őszinteség nem feltétlenül bunkóság, nem értem miért feltételez mindenki egyből rosszat? Velem is megesett, hogy őszintén kimondtam valamit ami nem tetszett a barátom apjának, bár ő inkább meghúzta magát, mert az egész város róla pletykált, mindenki tudta amit én ki mertem mondani. Később nem csak nem utált, de tisztelt is ezért, mára majdhogynem barátnak mondanám. Tenni nem tudsz ellene, a barátod gondolom még otthon él és tőle függ anyagilag, ezért nyilván inkább hozzá alkalmazkodik.
2013. aug. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!