Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos a reklamáció...

Szerintetek jogos a reklamációm? 16/L

Figyelt kérdés

Nagyon jómódúak vagyunk, egyáltalán nincsenek anyagi problémáink, mégis anyukám nem képes adni nekem 7000Ft-ot egy téli kabátra,úgy hogy MÁR NEM NÖVÖK, szóval ez a kabát akár 10 évig is jó lesz rám.Sőt megmondtam neki, hogyha ezt a kabátot megveszi nekem, soha többé nem kell vennie. A régi kabátomat KINŐTTEM, és most találtam egy olyat ami nagyon tetszik. A pláne az, hogy a 8 éves húgomnak tavaly 6000 Ft-ért vett kabátot, amit 1-2 év és kinő, nekem pedig csak 4000-et ad.(ja és anyukámnak 8 kabátja van!)(egyébként sincs sok ruhám, van 3 farmerem)

Ráadásul jó tanuló vagyok, nincsenek velem gondok.

Szerintetek jogos a reklamációm?



2013. aug. 25. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Mivel magyarázza, hogy nem ad pénzt?
2013. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azzal hogy biztos lehet turiban találni sokkal olcsóbban is kabátot... nincs bajom a turival, de sosem találok a méretemben olyat ami tetszik, mert nagyon kicsi és vékony vagyok. Mondtam neki hogy már tavaly is kerestem kabátot turiban, de nem találtam. Ő sem a turiban vette egyébként a tesóm kabátját..
2013. aug. 25. 11:49
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Jogos a kérésed.
2013. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

most ha tényleg van rá pénzetek akkor mért ne tudná megvenni?

azért nem kéne a saját gyerekével ilyennek lennie..

persze ők mindent megvesznek maguknak.. de ez így megy mindig! jogosan viselkedsz! de nem sokat tudsz ez ellen tenni kérd meg apudat hogy adjon rá pénzt.

2013. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
kérj pénzt hogy mész turiba, menj el otthonról barátnőhőz pár órára, menj haza mond azt hogy nem kaptál egyik turiba sem kabátot. adjon pénzt mert meg fogsz fagyni télen.
2013. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
Hát, a leírásod alapján kötve hiszem, hogy "nagyon jómódúak" vagytok, legfeljebb te hiszed ezt 16 éves szemmel. Azt meg nem egészen értem, miért akarsz augusztusban télikabátot. Az meg vicces, hogy te 10 évig akarsz egy kabátot hordani, én nem vagyok "nagyon jómódú" de 2-3 évente új télikabátot veszek magamnak (nem 6 vagy 8 ezer Ft-ért, mert annyiért nincs normális télikabát)
2013. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem teljesen jogos a kérésed, még a kínaiban sincs 'rendes' télikabát 10ezer alatt... nekem a 7ezer egyenesen olcsónak tűnik. Ha anyukád ilyen zsugori, akkor szerintem kérj apukádtól pénzt.
2013. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom azért akar MOST téli kabátot, mert a téli cuccok le vannak árazva, ha tél lenne, ugyanez a kabát biztosan többe kerülne, de mivel nincs szezonja leárazzák. Nemrég én is vettem nyár közepén téli kabátot 4000-ér, és 16.000ről volt leárazva, így két év után semmi baja sincs.
2013. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
Jogos mutasd meg anyádnak a kérdést vagy mondd neki csinaltassa meg varrónővel a kisebbitest az egyik kabatjabol az jo lesz neked minek neki 8 az is kb7 ezer és akkor inkabb ugyis ujat vesz.7 ezer nagyon olcso hol arulnak ennyiert?én 180ért vettem meleg irhakabit tavaly de 20 alatt szövetet se láttam anyad el van tájolva
2013. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

6. válaszoló: Nem vagyok ilyen tudatlan..tudom hogy jómódúak vagyunk, tudom mennyit keresnek a szüleim...

Igazából 12.000Ft-ért néztem ki kabátot, de úgy döntöttem ha kapok 7000-et, már azzal is beérem, mert van 5000ft zsebpénzem és kipótlom. Anyukám szerint irtó válogatós vagyok és hogy egy normális gyerek nem vesz ennyi pénzért kabátot.

2013. aug. 25. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!