Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok? Szerintete...

Ti mit csinálnátok? Szerintetek jogos? (Bővebb lent. )

Figyelt kérdés

Volt egy barátom másfél hónapig, másfél hónap alatt 2szer szakítottunk, egyszer az én, egyszer az Ő hibájából, de mindig kibékültünk. Aztán most az utolsó egy hétben rájöttem, hogy én már nem szeretem Őt, Anyukám viszont nagyon szereti. Tegnap reggel szakítottam vele, és Anya elvette a telefonom, nem mehetek nyáron sehova se a viselkedésem miatt. (Igaz, zűrös csaj vagyok, de nem este szeretnék kimenni, hanem napközbe beülni valahova a barátaimmal, esetleg strandra.) CSAK SZERINTEM NEM JOGOS EZ A BÜNTETÉS? Azért nem haragudhat rám, amit érzek, vagy épp nem érzek... (Ja, és amióta szakítottunk, anya alig szól hozzám....) :((

15/L


2013. jún. 21. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi van?? Szakítottál és anyád ezért büntetésbe tett???
2013. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nehogy félre értsetek,nekem nem az a legfontosabb, hogy kimehessek, hanem hogy anyuval ugyanolyan legyen a kapcsolatom, mint másfél hónapja.... Nagyon szeretem Őt :) :((
2013. jún. 21. 15:52
 3/10 A kérdező kommentje:
15:52 Igen, mert hogy én soha nem tudom megtartani azt a srácot aki szeret engem....
2013. jún. 21. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez.. nem jogos. Te döntésed, te kapcsolatod, anyádnak semmi köze hozzá
2013. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 niggamaci válasza:

szerintem ez nem jogos dolog egyaltalan :/ nem uralkodhat a TE erzeseid felett

mindenki egy csomo pasin atmegy h megtalalja az igazit biztosvagyok benne hogy anyukadnak is volt par olyan pasija akibol egyszeruen kiszeretett azert szakitott vele

szerintem uljetek le beszeljetek meg a dolgot reszletesen es ne parazz biztos megerti es mondd el h szereted ot (marmint anyukadat) es hogy nagyon bant h igy all a dolgaidhoz

minden jot! :)))

2013. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mit csináljak? Próbáltam vele nem egyszer beszélni, de semmi nem hat. Tegnap kinyaltam a házat, míg Ő dolgozott, azt mondta más körülmények között örült volna neki, így nem.....
2013. jún. 21. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Szent ég...!


Anyukád nem teljesen komplett, már elnézést.


Csak azért legyél valakivel, mert ő bírja??? Tarts ki, ha nem szereted a fiút, hát nem szereted. Nem lehet, hogy más miatt mérges rád Anyukád??? Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy azért, mert a 1,5 hónapig tartó szerelemnek vége lett...


Különben is, másfél hónap alatt kétszer szétmentetek... ez nem kapcsolat. Még csak próbálgatod a szárnyaidat kapcsolatteremtés terén, ez teljesen normális.

2013. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy az is benne van a pakliban, hogy más miatt haragszik rám, de akkor nem mondta.... És nem vette el a telefonom, és nem volt az h "nem mehetsz sehova,egész nyáron itthon fogsz kussolni..."

Remélem megenyhül kicsit majd idővel :( Köszönöm mindenkinek.

2013. jún. 21. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben megkérdezném tőle, hogy inkább szeretné-e, ha hitegetnéd a srácot és olyannal lennél, akivel neked nem igazán jó? Hazugságra akar tanítani egy kapcsolatban?
2013. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez abszolut nem jogos mert ha nem szereted nem járhatsy vele mig a világ s két nap! Ha anyukád annyira szereti akkor tartsa vele a kapcsolatot de téged ezért nem szabadna büntetnie!
2013. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!