Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok? (bővebb lent)

Mit csinálnátok? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Nekem mindig az a szokásom, hogy aki mellett sokáig ülök vagy az évben sokat beszélek, akkor karácsonyra adok neki valamit... Most fizikán ül mellettem a fiú és sokat szoktam neki segíteni, tehát elég jóba vagyunk... (senki ne értse félre, csak baráti alapon) és így illő lenne valamit adni neki, nem? Viszont a barátnőim azt mondják, hogyha adok, simán félreérti és azt hiszi, bele vok zúgva... Most nem tudom, hogy adjak vagy ne??? Mit csinálnátok ilyen helyzetben? Ha adnátok, akkor mit?


14/L


2010. nov. 24. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ha adsz neki, akkor mondd neki, hogy miért kapja. Azt nem tudja félreérteni.
2010. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz ..szerintem nincs benne semmi félreérthető Hát esetleg egy tábla csokit vagy valami aranyos plüss figurát amire az van írva hogy: a legkedvesebb barátomnak..ilyesmiket! :D
2010. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: oké, de hogy mondjam meg: "Boldog karácsonyt, ezt azért kapod, mert mellettem ülsz fizikán."????? Vagy hogy gondolod?


Második: hát azért nem a legkedvesebb..... csokit bizti hogy adok, a plüssmaci szerintem nem lesz, hanem valami más.... mert a plüssmaci eléggé félreérthető, akkor is, ha az van ráírva, hogy a legkedvesebb barátomnak.....

2010. nov. 24. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát azt mond amit az eddig melletted ülőknek:D
2010. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem akarsz mellém ülni? :D Akkor karácsonyra megdobhatnál egy Boeing 737-800-assal (ne szó szerint dobjmeg vele, az egy kicsit fájna) xD
2010. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

15:48: hát jó, de eddig mindig lányok ültek mellettem!

15:56: Melyik isibe jársz??? XD

2010. dec. 4. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!