Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti mit szólnátok ha...

Anyukák! Ti mit szólnátok ha a 13-14 éves lányotok azt mondaná nektek, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem nálunk áll fenn ez a helyzet, csupán kíváncsiság hogyan reagálnátok, mit tennétek, megbeszélnétek-e a fiú szüleivel..stb.

Illetve mit tennétek ha kiderülne a lány még szűz, és a fiú erőszakoskodott és fogdosta, akarata ellenére, és így következett be a terhesség?



2013. aug. 15. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, off: de akkor már nem szűz a kislány.


Amúgy lefordulnék a székről első körben, majd elgondolkoznék, hogy fel lett e rendesen világosítva. Ha pedig nemi erőszak volt, akkor feljelentés. De ez ködös, hogy szólt e róla rögtön, vagy most a srácot akarja bemártani.

2013. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Szűzen terhes?
2013. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen. Ritka eset, de megtörténhet, éppen ezért vagyok kíváncsi.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. aug. 15. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Mármint szeplőtelen fogantatás? Mert az tényleg elég ritka :D :D :D
2013. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem éppen erre gondoltam, de végülis igen.
2013. aug. 15. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Erösen elgondolkodnék, hogy mit rontottam el a nevelésénél.
2013. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Meg a felvilágosításnál.

Lehet, hogy orális szextől esett teherbe? :D

2013. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

1. Ha megerőszakolták, akkor miért nem szólt azonnal, hogy nem vettem észre. Ha "rendesen" (bocsánat a szóért) megerőszakolták, akkor már nem szűz.

Mindenesetre orvosi vizsgálat aztán feljelentés.


2. Ha tényleg szűz, akkor nem megerőszakolták, csak pettingeltek és valahogy bejutott az ondó. Ez tényleg ritka, de előfordul. Ez esetben először valahogy elérném, hogy az apja ne fojtsa meg se őt, se a srácot.


Mindkét esetben orvoshoz vinném, elintéznénk az abortuszt és utána pszichológushoz vinném. És természetesen a fejem verném a falba, mert az biztos, hogy valamit nagyon elszúrtam.

2013. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Én nem vagyok szülő, inkább gyerek vagyok még a magam 20 évével. :D


De biztos én is "lefordulnék a székről" ahogy előttem írták. Aztán fognék egy kapát és megkeresném a srácot.


No de komolyan: amúgy azt tenném, amit az utolsó válaszoló írt.

2013. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
én még nem vagyok anya. De való igaz lehet,h nem tudnék hírtelen mit mondani. Elgondolkodnék,h mit nem tanítottam meg vagy mit kellett volna másképp. Leűlnék beszélni vele. Fő a higadság,és,h az anya a bajban is a lánya mellett legyen és segítse. Semmi esetre sem vinném el abortuszra! 1. Nem lehet egy megfogant életet csak úgy megőlni mert nem a baba tehet róla. 2. Mert ha elviszem abortusra lehet,h többet nem lehet majd gyereke. És egy abortus örökélet. Ja és nem megoldás mindenre lehet,h ez után nem bízna meg a lány az anyjában! Természetesen a fiúval és a szüleivel is megbeszélném a dolgokat. Ha meg erőszak volt egyértelű a feljelentés. Még valami a kérdező úgyértete ezt a szűzeség dolgot,h ha egy szűz lányt erőszakolnak meg nyilván már első alkalomnál is teherbe lehet esni!
2013. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!