Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 honapos terhes vagyok, de...

3 honapos terhes vagyok, de az a szokas a paromnal hogy ha van valami kaja, o az elso, sot meg se kinal, engem, meg a csaladja, sem, semmivel sem, ti mit szolnatok ehez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

???? érthetőbben és kicsit bővebben?


apósnál- anyósnál laktok?

amúgy vegyél magadnak kaját és ne adj a párodnak....

2010. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Pfff...ennek se szulnek.Egyedul meg nagyon nehez.Legkozelebb zuzz le egy slappot a tarkojara,majd nezz artatlanul es kozold,hogy a gyerek volt.
2010. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt ilyen barátom,teljesen kiakadtam már a végén ettől.Az ilyen ember önző,nem szülnék neki gyereket.
2010. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez a szokás csak most tünt fel neked, amikor 3 hónapo terhes vagy? Vagy elötte nem zavart? Akkor most miért?
2010. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Szerintem egyszerűen beszéld meg a pároddal, hogy nálatok nem ez volt a szokás és te ezt igényelnéd. Lehet, hogy az ő családjában farkastörvények uralkonak(tak) és aki nem evett gyorsan annak nem jutott, vagy ő a kedvenc és azt szokta meg, hogy ő eszik először. Vagy azt gondolják, hogy otthon vagy és nem kell téged kínálgatni. Mondd el a párodnak. Lehet, hogy ez neki természetes és nem tudja, hogy ez téged zavar, vagy te mit szeretnél.
2010. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez nálunk is ugyanígy volt, majdnem elváltam miatta.Sajna nem tettem, nem lett jó a házasságom.48/N
2010. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Ez hogy van összefüggésben azzal, hogy terhes vagy? Csak azóta eszi meg, hogy terhes vagy? Mert ha előtte is megette, meg nem kínált meg, akkor nem értem a kérdést...

Én mit szólnék ehhez? fogalmam sincs, én ezen baromira meglepődtem, hogy van ilyen..

2010. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk is farkastörvények vannak... a nővérem ha 2órán belük nem eszem meg az én adag joghurtomat akkor elveszi.:(

De a párom amíg terhes voltam egyfojtában tömött s menekülnöm kelett elöle :P

Szerintem beszéld meg vele, hogy elvárnád a figyelmességet s törődjön veled, ha pedig többször se értette meg akkor tényleg keselyűk nevelték...

2010. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Én egy ilyen pasival le sem feküdtem volna, nemhogy teherbe essek tőle.
2010. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Hát nézd, lehet, hogy úgy van nevelve kiskora óta, hogy a férfi az első. Ha valakibe ezt nevelik bele, akkor a viselkedése később eltérhet, de az alapok nem. Nálunk is a mai napig úgy van, hogy apa szed először, én mondjuk sokszor elhappolom előle, tehát nincs ilyenből vita meg semmi, egyszerűen megszokás. Talán a párodéknál is hasonló a dolog, csak kicsit erősebben.

Az, hogy terhes vagy pedig irreleváns, ettől most senki nem kezd el jobban szánni, te is akartad a babát, ettől különb vagy kedvezményezettebb ember nem leszel, hogy teherbe estél. Most ez nem bántás, de kb. akkor szokták emlegetni a nők a terhességet, amikor súlyosbítani akarják a mondandójukat, pedig a helyzet szempontjából tényleg irreleváns.

2010. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!